Odtwórz Zwiastun nr 1 2:21
Film

Just Married

2003 1 godz. 35 min.
6,2 27 632
oceny
6,2 10 1 27632
3 512
chce zobaczyć
{"id":"34935","linkUrl":"/Nowozency","alt":"Nowożeńcy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/49/35/34935/6900617.2.jpg"}
Świeżo poślubieni Tom i Sarah udają się w podróż poślubną. Ich tropem wyrusza były chłopak dziewczyny.
{"userId":"$editorialReview.user.id","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/49/35/34935/242589.2.jpg","title":"Mów mi 'Cipciu'","link":"/reviews/recenzja-filmu-Nowo%C5%BCe%C5%84cy-581","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Mów mi 'Cipciu'
Termin "romantyczna komedia" odstraszał mnie od kiedy sięgnę pamięcią i kojarzył mi się wyłącznie z mieszanką... ... czytaj więcej
Nowożeńcy
Zwiastun nr 1 2:21
Nowożeńcy - Zwiastun Nr 1 Nowożeńcy - Zwiastun Nr 1

Tom Leezak (Ashton Kutcher) i Sarah McNerney (Brittany Murphy) poznają się w nietypowej sytuacji i zakochują w sobie. Po pewnym czasie postanawiają udowodnić swą miłość przed ołtarzem. Po ślubie wybierają się na romantyczny miesiąc miodowy do Wenecji. Zamienia się on jednak w koszmar, kiedy były chłopak Sarah postanawia ją odzyskać.Tom Leezak (Ashton Kutcher) i Sarah McNerney (Brittany Murphy) poznają się w nietypowej sytuacji i zakochują w sobie. Po pewnym czasie postanawiają udowodnić swą miłość przed ołtarzem. Po ślubie wybierają się na romantyczny miesiąc miodowy do Wenecji. Zamienia się on jednak w koszmar, kiedy były chłopak Sarah postanawia ją odzyskać. Młodzi małżonkowie muszą odstraszyć natręta i przy okazji ocalić swój związek, co wcale nie jest łatwym zadaniem.

boxoffice
$101 564 935 na świecie
$56 127 162 w USA
$45 437 773 poza USA
budżet
$18 000 000
dystrybucja
Syrena EG
studio
Mediastream Dritte Film GmbH & Co. Beteiligungs KG / Robert Simonds Productions / Twentieth Century Fox Film Corporation
inne tytuły
Voll verheiratet Niemcy
Więcej...
Andrew Bergman miał być zaangażowany jako reżyser i scenarzysta.
Na początku filmu Sarah zostaje popchnięta na mężczyznę, który wylewa na nią kawę. Jednak kilka ujęć później widzimy, że jej bluzka jest znowu czysta.
Sarah rzucając popielniczką w Toma, trafia go w lewą stronę głowy. Jednak w kolejnym ujęciu zaczerwienienie pojawia się po prawej stronie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 1/10

  JacekSzulc ocenił(a) film na

  "To idealny film dla tych, którzy myślą, że dobra komedia polega na tym, że co dwie minuty ktoś dostaje po głowie. Także dla tych, którym wystarczy zaśmiać się średnio trzy razy w ciągu półtoragodzinnego filmu." Nic dodać, nic ująć.

 • to nie jest najśmieszniejszy film jaki widziałam..

  kotas

  ale ryłam się jak poje*ana.. ;D

 • poniżej oczekiwań to nadal grubo zawyżona ocena.

  tygjik ocenił(a) film na

  do końca filmu czekałam aż w końcu zaskoczy mnie czymś zabawnym. Niestety scenarisz nie przewidywał nic takiego. Do tego ta ckliwa scena na końcu jak Ashton płacze do kamery "wpuście mnie do mojej żony...." to to w ogóle miało być. Film gdzieś głęboko niesie nie do końca ... więcej

 • 8/10

  robertspol ocenił(a) film na

  Świetna komedia z fajnymi europejskimi przygodami :) A Brittany to naprawde byla laska niesamowita... śliczna twarz, seksowny głos... Filmik absolutnie polecam.

 • 7/10

  Filmowa12 ocenił(a) film na

  co było najlepsze- dynamika, która nie tak często zdarza się w takich filmach. Tutaj nadała ona na pewno uroku i humoru całej tej historii. Oczywiście niektóre sceny zupełnie absurdalne, ale coż taki urok komedii romantycznych.:p Ogólnie oglądalo się w porządku.:)

  3
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.