Godzilla konkurs
od 25 lutego 2010 do 3 marca 2010 konkurs zakończony
do wygrania: Kamera video lub koszulka.


Zmierz się z potworem i wygraj nagrody!


Wydaje Ci się, że znasz Godzillę, najsłynniejszego potwora światowej kinematografii? Wiesz kiedy zadebiutował na ekranach kin? W ilu filmach wystąpił? A może znasz historię powstania jego słynnego ryku? Stań oko w oko z potworem, weź udział w konkursie, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj jedną z dwóch kamer video! Na uczestników konkursu czekają także nagrody pocieszenia.


Król potworów powraca! W każdy poniedziałek marca ale kino! przypomni cztery filmy o Godzilli, udowodniając, że jej kinowy fenomen jest wciąż aktualny, a dzieła te, pomimo ponad długoletniej historii, potrafią wciąż bawić i wzbudzać emocje. W specjalnym cyklu ?ale kino! vs. Godzilla? zobaczymy pojedynek dwóch czołowych kinowych olbrzymów w filmie"King Kong kontra Godzilla" (1962), będziemy świadkami batalii jaszczura z jego zmechanizowanym sobowtórem w "Godzilli kontra Mechagodzilli"(1974). Ewolucję serii, a zarazem nawiązanie do jej początków zobrazuje "Powrót Godzilli" (1984), na deser zaś pokazana zostanie "Godzilla, Mothra i król Gidorah atakują" (2001), prawdziwe panoptikum japońskich monstrów i jednocześnie jeden z ostatnich dotąd zrealizowanych filmów z prehistorycznym gadem w roli głównej.

Kanał ale kino! wraz z portalem filmowym filmweb.pl przygotował konkurs dla wszystkich zwolenników siejącego postrach Godzilli. Do wygrania są dwie kamery video oraz oryginalne koszulki z nadrukiem Godzilli!

Konkurs ale kino! i portalu filmweb.pl adresowany jest to wszystkich kinomanów, nie tylko miłośników Godzilli. Nie musisz być znawcą! Odpowiedzi szukaj na stronie http://www.godzilla.alekino.pl.

Czekając na wyniki konkursu nie zapomnijcie o marcowych poniedziałkach z Godzillą w ale kino! Zaczynamy już 1 marca filmem ?King Kong kontra Godzilla?. Niech rozpocznie się pojedynek!

Pytania na konkurs ale kino!