Pompeje
od 19 lutego 2014 do 4 marca 2014 konkurs zakończony
do wygrania: 10 płyt DVD z filmem "Niemożliwe".
Już 21 lutego do polskich trafi wielkie widowisko "Pompeje". W roli głównej zobaczymy młodą gwiazdę serialu "Gra o tron" Kita Haringtona. Z tej okazji wspólnie z dystrybutorem filmu zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym nagrodami są płyty DVD z filmem "Niemożliwe".

Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie miasto Pompeje znajduje się w rozkwicie i na pozór nic nie zapowiada nadchodzącej katastrofy.

Milo, niewolnik gladiator, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która może dać mu wolność i prawo do ubiegania się o rękę ukochanej Flavii. Jego szanse są nikłe, bo dziewczyna została już przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu generałowi. Wkrótce jednak potęga natury odmieni losy wszystkich mieszkańców Pompei. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z areny, aby uratować życie ukochanej kobiety, podczas gdy majestatyczne Pompeje pochłania żywioł.


(kliknij, aby powiększyć)

Swoje odpowiedzi konkursowe możecie zgłaszać do 26 lutego. Tradycyjnie nagrodzimy autorów najciekawszych z nich. Szczęśliwi zwycięzcy wzbogacą swoją domową kolekcję o płyty DVD z filmem "Niemożliwe".