The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu
od 29 maja 2020 do 11 czerwca 2020 konkurs zakończony
do wygrania: 3 egzemplarze książki "The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu".
Już 3 czerwca do sprzedaży trafi książka "The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Elżbieta II, Winston Churchill i pierwsze lata młodej królowej". Z tej okazji dla wszystkich miłośników serialu przygotowaliśmy konkurs. Biorąc w nim udział, macie szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie widoczne obok. Nagrody trafią do autorów trzech najciekawszych zgłoszeń. Życzymy powodzenia!

Pierwsza część oficjalnego przewodnika po serialu „The Crown”.

Odkryj sekrety brytyjskiej korony za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham i 10 Downing Street.

Nagła śmierć ojca sprawiła, że dwudziestopięcioletnia kobieta stojąca u progu zmagań z nowa rolą – matki i żony – musiała zostać monarchinią. To właśnie wtedy Elizabeth Mountbatten stała się królową Elżbietą II.

Gdy Wielka Brytania wyszła z cienia wojny, Elżbieta II stanęła przed wielkimi wyzwaniami – nie tylko politycznymi, ale też osobistymi. Na przestrzeni lat wspięła się na wyżyny determinacji i wykazała niezwykłą siłą oraz niezłomnością, walcząc o dobre imię królestwa.
Robert Lacey – konsultant historyczny twórców „The Crown” i biograf królewskiego dworu opisuje wczesne lata panowania Elżbiety II. Jego książka jest przepełniona fascynującymi historiami, które są rozwinięciem serialowych wątków oraz ekskluzywnymi fotografiami.