Odwet
od 31 lipca 2020 do 13 sierpnia 2020 1597355999000
do wygrania: 3 egzemplarze książki "Odwet".
Od 29 lipca w polskich księgarniach możecie znaleźć powieść "Odwet" autorstwa Gretchen McNeil. Jeśli ciekawi Was ta pozycja, powinniście również zainteresować się naszym nowym konkursem. Biorąc w nim udział, macie szansę na zdobycie własnych egzemplarzy książki. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Nagrodzimy autorów trzech najciekawszych zgłoszeń.

Pełen napięcia thriller i jednocześnie dowcipna historia czterech krańcowo różnych dziewcząt, które połączyły swoje siły, aby odegrać się na szkolnych prześladowcach. Nie przewidziały jednak, że gra stanie się bardzo ryzykowna i przysporzy im śmiertelnych wrogów…

Bree, Olivia, Kitty i Margot nie mają ze sobą nic wspólnego – a przynajmniej tak właśnie mają myśleć uczniowie i pracownicy ich liceum. Dziewczyny mają różne życiowe cele, innych przyjaciół i diametralnie odmienny styl życia. Łączy je jedno: wszystkie należą do Nie Wkurzaj Się, tajnego stowarzyszenia, które anonimowo bierze odwet na szkolnych prześladowcach, złośliwych koleżankach i wrednych nauczycielach.

Kiedy ostatni cel ich zemsty zostaje znaleziony martwy z zakrwawioną kartką z napisem „NWS” w dłoniach, do dziewczyn dociera, że wcale nie są tak anonimowe, jak im się wydawało. I że teraz ktoś chce wziąć odwet na nich. Pojawiają się kolejne wskazujące na nie poszlaki, policja zacieśnia krąg podejrzanych… i dziewczyny mają naprawdę wiele do stracenia.