Pewnego razu w Hollywood
od 1 października 2021 do 14 października 2021 konkurs zakończony
do wygrania: 5 egzemplarzy książki "Pewnego razu w Hollywood".
Do polskich księgarni trafiła właśnie powieść "Pewnego razu w Hollywood", autorstwa samego Quentina Tarantino! Jesteśmy przekonani, że żadnego miłośnika kina nie trzeba zachęcać do zapoznania się z nią, tym bardziej, że możecie zdobyć ją, biorąc udział w naszym konkursie. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone obok. Książki powędrują do autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń.

Kto oglądał rewelacyjny film Quentina Tarantino Pewnego razu... w Hollywood, musi przeczytać tę książkę, bo nie jest ona scenariuszem do filmu. Jest powieścią, której nie sposób odłożyć, ale też dzięki której dostaniemy odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania, jakie pojawiły się po seansie. Czy Cliff Booth rzeczywiście zamordował swoją żonę? Czy tylko ją? Jak zdołał pokonać Bruce’a Lee? Z czego wynika chwiejność emocjonalna Ricka Daltona?

A kto nie oglądał filmu, przeczyta przewrotną, wzruszającą, ale i brutalną opowieść o nieistniejącym już Hollywood.

Pierwsza powieść Tarantino dopowiada to, co w filmie pozostaje niedopowiedziane. Kreuje nowe wątki, pogłębia postaci, a przede wszystkim – pozwala jeszcze lepiej poznać jednego z najważniejszych reżyserów współczesnego kina.

Hollywood w 1969 roku. Musicie tam być.