Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski)
Film

Spenser Confidential

2020 1 godz. 50 min.
6,0 17 500
ocen
6,0 10 1 17500
2 242
chce zobaczyć
{"rate":4.75,"count":4}
{"id":"830183","linkUrl":"/film/%C5%9Aledztwo+Spensera-2020-830183","alt":"Śledztwo Spensera","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/01/83/830183/7911823.2.jpg"}
Były policjant prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa kolegów. Pomagają mu  eks-dziewczyna i zawodnik MMA.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Śledztwo Spensera
Zwiastun nr 1 (polski)
Śledztwo Spensera
Klip Poznajcie Pearl (polski) 0:54
Śledztwo Spensera
Klip Test znajomości (polski) 1:44
Śledztwo Spensera - Zwiastun Nr 1 (polski) Śledztwo Spensera - Zwiastun Nr 1 (polski)

Były gliniarz Spenser (Mark Wahlberg) zamiast rozwiązywać problemy, częściej się w nie pakuje – właśnie wyszedł z więzienia i chce na dobre opuścić Boston. Jednak najpierw zostaje wciągnięty przez swojego mentora i dawnego trenera boksu, Henry’ego (Alan Arkin), do pomocy w szkoleniu jednego z obiecujących amatorów. Hawk (Winston Duke) toByły gliniarz Spenser (Mark Wahlberg) zamiast rozwiązywać problemy, częściej się w nie pakuje – właśnie wyszedł z więzienia i chce na dobre opuścić Boston. Jednak najpierw zostaje wciągnięty przez swojego mentora i dawnego trenera boksu, Henry’ego (Alan Arkin), do pomocy w szkoleniu jednego z obiecujących amatorów. Hawk (Winston Duke) to bezczelny zawodnik MMA, przekonany, że jest bardziej utalentowany niż niegdyś Spenser. Kiedy dwóch kolegów Spensera zostaje zamordowanych, były policjant rekrutuje Hawka i jego ex dziewczynę, Cissy (Ilza Shlesinger), żeby pomogli mu zbadać sprawę i postawić winnych przed sądem.

na podstawie
Ace Atkins "Robert B. Parker's Wonderland" (powieść) / Robert B. Parker "Robert B. Parker's Wonderland" (powieść)
studio
Film 44 / Netflix / Original Film
inne tytuły
Wonderland (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.