film

Świąteczne drzewko

Fir Crazy
2013
1h 27m
5,7 1 593
oceny
5,7 10 1 1593
Zapracowana Elise MacReynolds (Sarah Lancaster) nie ma czasu i chęci na świętowanie Bożego Narodzenia. Gdy kobieta traci pracę i rozstaje się z partnerem postanawia pomóc... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Świąteczne drzewko zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Zapracowana Elise MacReynolds (Sarah Lancaster) nie ma czasu i chęci na świętowanie Bożego Narodzenia. Gdy kobieta traci pracę i rozstaje się z partnerem postanawia pomóc w rodzinnym interesie, sprzedając choinki. Elise musi dogadać się z wynajmującym jej plac Garym Dixonem (Colin Mochrie). Mężczyzna uważa, że biznes MacReyonldsów szkodziZapracowana Elise MacReynolds (Sarah Lancaster) nie ma czasu i chęci na świętowanie Bożego Narodzenia. Gdy kobieta traci pracę i rozstaje się z partnerem postanawia pomóc w rodzinnym interesie, sprzedając choinki. Elise musi dogadać się z wynajmującym jej plac Garym Dixonem (Colin Mochrie). Mężczyzna uważa, że biznes MacReyonldsów szkodzi jego interesom i chce natychmiastowo zerwać umowę najmu. Wkrótce kobieta poznaje Darrena (Eric Johnson), jednego z klientów najemcy, z którym szybko nawiązuje przyjaźń.

studio
M Pantelidis Productions / Marvista Entertainment
tytuł oryg.
Fir Crazy
inne tytuły
Oh Christmas Tree! USA
więcej
Zdjęcia do filmu nakręcono w Toronto (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Elise MacReynolds (Sarah Lancaster) nie znosi Bożego Narodzenia. Kojarzy jej się ono bowiem ze
znienawidzoną doroczną uliczną sprzedażą choinek, którą zajmuje się jej rodzina. Kiedy jednak jej
ojciec łamie nogę, a ona traci pracę, Elise zgadza po raz ostatni pomóc w tym przedsięwzięciu.
Wkrótce okazuje się, że...

więcej

Zbliżają się Święta wiec szukam fajnych filmów nie jestem jakaś wymagająca co do filmów lubie typowe amerykańskie komedie, czy warto obejrzeć tą? ( chodzi tylko o to czy nie zasnę przy niej albo zanudzę się na śmierć)

w takim jak ja dzisiaj , dzisiaj mi się ten film podobał ))))

Elsie nie ma czasu ani chęci na świętowanie Bożego Narodzenia. Kobieta traci pracę i rozstaje z partnerem. Zdesperowana postanawia pomóc w rodzinnym interesie, sprzedając choinki. Okoliczności zmuszają bohaterkę do kontaktów z wynajmującym plac targowy Garym, ekofanatykiem i psychopatą, dla którego wycinanie drzew,...

Przesłodzona para głównych bohaterów. Zresztą cały film przesłodzony i infantylny. Ale jak ktoś lubi... Niektórym pewnie spodoba się świąteczny klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones