16 min.
5,5 193
oceny
5,5 10 193
94
chce zobaczyć
{"type":"film","id":768164,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/16.03-2016-768164/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 16.03
 • guliver_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

  a jednak napięcie i atmosfera grozy stoją na bardzo wysokim poziomie i można utożsamiać się z emocjami bohaterki. Końcowy plot twist wywołuje ciarki. Krótko, treściwie, bardzo oszczędnie w słowach (film jest praktycznie niemy) i wyszła nawet mocna i ciekawa rzecz. Niby spodziewałem się mniej więcej tego co jest pokazane w końcówce ale szok zawsze jest. Tym bardziej że jak jest napisane w opisie - to właściwie mogłoby przydarzyć się każdemu - każdemu kto jeździ samochodem.

 • lew890 ocenił(a) ten film na: 4

  guliver_filmweb Czemu bohaterka nie dzwoni na policję? Czemu nie zboczy w jakąś wiejską uliczkę, gdzie tir nie dałby rady wjechać? Generalnie film przypomina nieudolną podróbę "Pojedynku na szosie" Spielberga.

 • ateateate ocenił(a) ten film na: 10

  lew890 jak sie prowadzi to sie nie rozmawia przez telefon!

 • guliver_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

  lew890 Może tam nie było żadnej bocznej, wąskiej uliczki żeby skręcić? Z tego co pamiętam to wokół był tylko las, aż do stacji benzynowej. A nawet jeśli byłaby taka okazja to potencjalny napastnik mógłby wyskoczyć z tira i podbiec do głównej bohaterki. Telefon na policję też byłby dziwny; "halo, jedzie za mną jakiś facet w ciężarówce i natarczywie na mnie trąbi".