PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661776}
6,8 127 305
ocen
6,8 10 1 127305
7,0 20
ocen krytyków
22 Jump Street
powrót do forum filmu 22 Jump Street

Odradzam

ocenił(a) film na 4

Byłem w kinie skuszony opiniami, dla mnie to całkowicie stracony czas. Nie wiem co w tym filmie mogło się podobać, ani żart, ani akcja...naprawdę jak ktoś się che wybrać niech się zastanowi trzy razy.

mcgreat

Poziom jak w pierwszej części czy gorszy?

ocenił(a) film na 7
siNNer_pl

Mnie tam sie podobal. Moze nawe troche lepszy od jedynki, na pewno nie gorszy.

ocenił(a) film na 1
mcgreat

wg mnie i mojej dziewczyny rownież tragedia, widzac taka srednia zastanawiam sie czy filmweb nie ma umowy z kinami w PL i zawyża średnie w celu zachecenia na film, bo nie wierze, by ten film tak mogl sie podobac naszej spolecznosci..

odradzam

ocenił(a) film na 9
rafal9626

Byłem na filmie dzisiaj w kinie - na sali było łącznie 7 osób i wszystkim się podobał. Klimat jest podobny co w pierwszej części, jednak pojawiło się dużo nowych, świetnych żartów i sytuacji. Jeśli komuś podobała się pierwsza część, drugą powinien być zachwycony.

BTW - przeglądają Internet można zauważyć, że większość osób uważa kontynuację za lepszą od pierwszej części. I po obejrzeniu filmu muszę stwierdzić, że naszemu społeczeństwu film powinien co najmniej odpowiadać :P

ocenił(a) film na 8
MrZwolan

Druga czesc odziwo bardzo dobra! Szczegolnie ze zazwyczaj sequel nie bywa najlepszy, tym razem tworcy spisali sie rewelacyjnie!

ocenił(a) film na 2
girl_2323

Zaśmiałam się dwa razy podczas całego seansu, kilka razy uśmiechnęłam, a poza tym? Miał być śmieszny, a wyszedł przesadzony, poczucie humoru momentami wręcz niesmaczne, rozmowy między dwójkami głównych bohaterów jak wyrecytowane. I po co tyle gadania o partnerstwie? Nie mam nic do homoseksualistów, ale naprawdę nie rozumiem sposobu, w jaki ukazali relacje tych dwojga. Rozumiem, miało wyjść zabawnie, ale cóż - efekty wręcz przeciwny. Jak dla mnie pierwsza część była do bólu przeciętna, ale jednak znośna, dwójka niestety jeszcze gorsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones