PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339034}
6,4 514
ocen
6,4 10 1 514
A rang
powrót do forum filmu A-rang

ma podobny początek, chociaż "Shutter" zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 8
hanna4687

Obejrzałem już dziesiątki azjatyckich horrorów i jeszcze nie widziałem takiego. "Arang" można porównać z "Shutter" i "One Missed Call", ale miał zupełnie inny przebieg i kryminalny wątek, poza tym jest o wiele bardziej skomplikowany. No i posiada bardzo drastyczną końcówkę, a raczej ukazuje obrzydlistwo zbrodni tego komendanta. Film śmiało polecam. 9/10

Est85

a wlasnie, niech mi ktos wytlumaczy: ogladalem film w troche 'glosnym' towarzystwie i nie wiem do konca dlaczego komendant zakopal ja w soli?

ocenił(a) film na 7
Est85

prawda, świetny film ze świetnie poprowadzonym wątkiem kryminalnym.

hanna4687

Lepiej się wogóle nie wypowiadaj skoro masz robić takie błędy!!! Nie ma takiego wyrazu jak wziąść. Mówi i pisze się WZIĄĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
martuska666

A ja nie wiem czym sie podniecacie tak wszyscy tym ONE MISSED CALL... Ten film był mierny i strasznie hollywooodzki... RZAAAL

hanna4687

Hejka , gdzie można obejrzeć on line w Dobrej Wersji Dźwiękowej ?
Jest ten film na kilku stronach ale " wszędzie " ta sama kopia , dźwięk " nie współgra z obrazem " !
Czyli dźwięk jest " przed " daną akcją , więc niema szans z oglądaniem a podobno nieźle straszy : )
Dzięki za pomoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones