PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030286}

Air

7,0 23 012
ocen
7,0 10 1 23012
6,4 34
oceny krytyków
Air
powrót do forum filmu Air

No to już przesada.. Ona została obsadzona we wszystkich najnowszych filmach z ostatnich lat, tak jakby Hollywood, miało tylko jedną czarną aktorkę. Tylko ona wygrywa największe nagrody. To dyskryminacja innych wspaniałych czarnoskórych aktorek.

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

Powiedz to Michaelowi Jordanowi, bo to był jego warunek, gdy godził się na ten film. A potem poczytaj recenzje z wczorajszej premiery.

justykob

Co jest grane, Davis? Davis na śniadanie, Davis na obiad, Davis na podwieczorek, Davis na kolacje, Davis przed snem.

justykob

Gdybym miał możliwość, powiedziałbym mu, aby se sam ten film oglądał. Nie interesuje mnie recenzja i premiera filmu, którego nie mam zamiaru oglądać :*p

ocenił(a) film na 8
Dominiqueboy

to po chujec zrzędo wchodzisz i wyrazasz swoj egzystencjalny bolu dupy i niedowlad intelektualny nad obsada filmu, ktory nawet nie chcesz obejrzec, a moze jeszcze nie odwiedziles dzis wygódki i musisz wysrywac swe żale w tak debilny sposob ?

master_of_vinyl_donuts

O bólu dupy pisałem 5 dni temu, a dla ciebie to "dziś"? Zauważyłbyś to, gdyby organ zwany mózgiem, działał u ciebie prawidłowo

ocenił(a) film na 6
master_of_vinyl_donuts

Dobra riposta!

ocenił(a) film na 8
master_of_vinyl_donuts

chyba CIę lubię ;-D

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

Biali mają Meryl Streep. Uspokoj sie

ocenił(a) film na 7
maciekb80

A dawniej mieli Whoopi Goldberg

maciekb80

I również mi to nie odpowiadało i miałem o to ból dupy ;)

Dominiqueboy

Ty rasisto! Dlaczego uważasz, że czarnoskórą postać musi zagrać czarnoskóra aktorka! Przecież to dyskryminuje również białe czy azjatyckie aktorki!!! ;P

Zetar

A dlaczego ty uważasz, że czarnoskórą postać musi zagrać czarnoskóra aktorka! Przecież to dyskryminuje wszystkich mężczyzn na świecie! Dlaczego uważasz, że roli żeńskiej nie może zagrać mężczyzna?! Czyżbyś był wrogiem transgenderyzmu? Czekaj, niech się tylko o tym dowiedzą, te wszystkie indywidua z LGBTAQI, a przykleją cię jajcami do asfaltu na A4 ;)

Zetar

nie było to jak biali grali wszystkie rasy nie ?

aniaopole7

Tak, był kiedyś rasizm. Tak, ludzie kiedyś mieszkali w jaskiniach. Ale ludzie się zmieniają - mądrym nie przeszkadza kolor skóry, a głupi dalej są rasistami, tyle tylko, że czasem w drugą stronę. Współczuję wszystkim, którzy używają argumentów "kiedyś było tak", żeby usprawiedliwić swoją głupotę.

Dominiqueboy

Zapracowała na to.

5_ola

To prawda, rzeczywiście dużo ostatnio pracowała, kręciła po 3 filmy na raz, bo tak jak wyżej już napisałem; obsadzono ją we wszystkich najnowszych filmach z ostatnich lat.. ona harowała, a inne gwiazdy siedziały w domach ;) Ale czy aby napewno, uczciwie "zapracowała na to" co ma..? 4 Oscary?! Naprawdę szczerze wątpię, bo aż tak dobra, to ona nie jest. Osobiście uważam, że Sigourney Weaver, Michelle Pfeiffer, Amy Adams czy wspaniała Saoirse Ronan, one również bardzo ciężko pracowały, a Oscara nigdy nie otrzymały.. Być może, są zbyt białe dla Akademii Filmowej, tego nie wiem.. ale wiem natomiast, że to napewno nie 'My widzowie' o tym decydujemy, kto co dostanie.

ocenił(a) film na 8
Dominiqueboy

Widziałem z nią 7 filmów:

Niewybaczalne
The Unforgivable
2021

Labirynt
Prisoners
2013

Wybuchowa para
Knight and Day
2010

Stan gry
State of Play
2009

Syriana
2005

Ocean's Eleven
2001

Traffic
2000

i jakoś nie zapamiętałem nazwiska ani jej nie pamiętam, więc niech sobie gra skoro i tak jej nie widać.

Kokainowy_Joe

Chciałbym tak móc patrzeć, żeby nic nie widzieć, nic nie pamiętać i żyć szczęśliwie w błogiej nieświadomości.. ale niestety, tak się składa, że jestem wzrokowcem, a widok jej obłej, mało atrakcyjnej twarzy z nienaturalnym wytrzeszczem oczu, działa na mnie, niczym płachta na byka. Ale pomijając już, jej szpetną facjatę.. to jej charakter, jej zachowanie, jej sposób bycia, jej gestykulacja i jej mowa, są a-kobiece.. Zdecydowanie więcej seksapilu ma pierwsza, lepsza szczotka do czyszczenia muszli klozetowej

ocenił(a) film na 9
Kokainowy_Joe

a wiesz dlaczego nie widać ? Przez kolor skóry !

ocenił(a) film na 9
Dominiqueboy

Czujesz ile musiała mlaskać pytonów ,nic w życiu nie ma za darmo a już w branzy filmowej to w ogóle i jeszcze czarnoskóra pfff! Zobaczcie nawet Marlin Moonroe musiała dawać żeby zaistnieć! Violi pewnie zrobili jesień średniowiecza z D we czterech albo i więcej lol ! Ale gra ?GRA!!! Znaczy sie opłacało lol!

lupus198116

Pojechałeś równo.. krótko i zwięźle ale dosadnie! Dobre..

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

Przecież z czegoś musi żyć

maciekb80

..ale nie musi żyć za moje

ocenił(a) film na 7
Dominiqueboy

To jej nie oglądaj:)

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Zbojkotujesz ją tym

maciekb80

Nie oglądam jej.. już od dawna staram się unikać wszelkich filmów z tą babą. Kino ma mnie bawić, a nie irytować, to chyba zrozumiałe. Ogólnie nie robię wielu rzeczy, które większość ludzi robi tylko dlatego, że inni ludzie też tak robią, lub bo coś tam jest teraz modne. Jestem konsekwentny i wytrwały w swoim uporze, więc jak mówię, że czegoś nie zrobię, tak żadna siła tego nie zmieni. James Cameron wyciął z "Avatara: Istota wody" 10 minut scen przemocy z udziałem broni palnej.. i ja tego filmu już nie obejrzałem i go nie obejrzę.. a jeśli mister James wytrwa przy swoim postanowieniu, kręcąc kolejne filmy akcji bez broni palnej, to prawdopodobnie przestanę oglądać jego kolejne produkcje, no chyba, że będą to jakieś komedie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones