PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493914}

Amerykańska dziewica

American Virgin
5,3 16 283
oceny
5,3 10 1 16283
Amerykańska dziewica
powrót do forum filmu Amerykańska dziewica

Pokazywanie, że faszerowanie kogoś narkotykami uchodzi na sucho jest co najmniej nieporozumieniem.
Dziewczyna w filmie jest porządna, może za sztywna, ale porządna, za chwilę jednak jej lokatorka daje jej coś z prochami, i ta traci swoją własną wolę.
To ma być kurrr komedia?!!
Może czas pokazać, jak to się robi z dziewczyną, po nafaszerowaniu jej pigułką gwałtu?!!
Twórca tego filmu jest idiotą, i totalnym debilem, bo na podstawie takiego filmu właśnie, młodzi ludzie mogą czerpać niezdrowe pomysły, jak stracić swoje dziewictwo, a że nie mają dziewczyny, to film pokazuje im, jak postąpić, i później dochodzi do gwałtu, a winnych jak zwykle nie ma.
Obejrzałem połowę filmu i wykasowałem z dysku ten shit.
Czy walenie się po kątach z każdym facetem jest normalne?!
Czy osoba, która jest dziewicą, i stara się skończyć szkołę, a swoją cnotę oddać mężowi, jest nienormalna?
Do czego ten świat zmierza?!
Każdy ma własną wolę, ale w tym filmie pokazano, jak można każdego tej woli pozbawić, i że bzykanie z kim popadnie jest rozkoszne, nie ma HIV, chorób wenerycznych, ciąży, jest sama słodycz i rozkosz, a w rzeczywistości jest całkiem inaczej, bo najlepszy seks jest z tą osobą którą się kocha, i wcale nie trzeba być takim jak na filmie, żeby mieć przyjaciół, choć tam pokazano to inaczej, że choćbyś był debilem, to jeżeli umiesz ćpać, pić na umór, i walić co popadnie, to będziesz super, a jak jesteś mądry, stronisz od debili i dewiantów, to jesteś i będziesz wyklęty.
Pytanie tylko kto z tych ludzi skończy szkołę, i kto później komu buty będzie czyścił?
Czy ci co tak się bawili, będą mieli BMW, własne firmy itp. czy może raczej ci spokojni będą na górze, a ci debile będą im skakać do sklepu po bułeczki z dżemem?
Zastanówcie się jakie przesłanie ten film niesie, bo dla mnie to goowno niesamowite nie nadające się do oglądania

ocenił(a) film na 6
baraqs

Przesłanie? O czym ty mówisz? Ten film z założenia nie ma przesłania. To głupia komedia, a nie dramat obyczajowy. Trzeba być niewąsko głupim, żeby brać to co widać na ekranie za jakąś prawdę objawioną. Trzeba też mieć wyjątkowo niskie mniemanie o ludziach żeby sądzić, że po obejrzeniu głupiej amerykańskiej komedii zaczną sypać dziewczynom do drinków dragi. Twoja teoria przypomina mi teorię, że za gwałty odpowiedzialne są dziewczyny w krótki spódniczkach. Tymczasem w obu przypadkach (filmu i krótkich spódniczek) zasada jest taka sama: można sobie co najwyżej popatrzeć ;) I każdy, kto ma trochę oleju w głowie wie o tym.
Ponadto ocenianie filmu na podstawie obejrzanej "połowy" to grube nieporozumienie. Gdybyś obejrzał do końca zobaczyłbyś, że końcówka wywraca "przesłanie", o którym mówisz, niemal do góry nogami.

KingOfWine

KingOfWine "Trzeba też mieć wyjątkowo niskie mniemanie o ludziach żeby sądzić, że po obejrzeniu głupiej amerykańskiej komedii zaczną sypać dziewczynom do drinków dragi."
Wierz mi że są tacy degeneraci, którzy po oglądnięciu tego filmu byli by do tego zdolni.
"Ponadto ocenianie filmu na podstawie obejrzanej "połowy" to grube nieporozumienie"
Jeżeli faktycznie jest to szmelc to szkoda czasu. Ja tego nie obejrzałem, przyszedłem tu zobaczyć opinie, czy go warto wypożyczyć, czy nie i dzięki panu baraqs 'owi uznaje że nie warto. Widać po jego ocenach że wie co mówi i można się wg niego kierować :)

ocenił(a) film na 6
5476

"są tacy degeneraci, którzy po oglądnięciu tego filmu byli by do tego zdolni".
Byliby zdolni bez względu na to czy obejrzą ten film.
Ale każdemu wg potrzeb - ktoś woli durną komedię, ktoś "Helikopter w ogniu".

KingOfWine

A ja się całkowicie zgadzam z KingOfWine to tylko typowa amerykańska komedia, jest to po to, żeby sobie obejrzeć posmiac się lub nie, a nie doszukiwać się jakiejś głęboko ukrytej logiki i przesłania.

baraqs

Zgadzam się z wami. Szkoda, że osoba, która chce "to" zrobić z kimś, kogo kocha i dopiero po ślubie jest kimś wedle opinii innych kimś gorszym. Zupełnie jakby takie coś się nie liczyło. A przecież ile dobra jest na świecie, dzięki ludziom, którzy wbrew innym czynią to, co im nakazuje Pan Bóg. A w tym filmie wszystko to zostało wystawione na kpinę. Mi też szkoda tego świata... A przede wszystkim ludzi.

Metropholis

Żony czystej już w tych czasach nie znajdziesz! Wszystkie już po anal'ach, obciąganiu czy pochwowych penetracjach i nie dowiesz się kto kobiecie wkładał, bo się nie przyzna nawet! Powie, że dziewica i nie ocenisz na pierwszy rzut oka czy choroby weneryczna łącznie z HIV ma! Kobiety z porządnych rodzin powinny mieć certyfikaty dziewictwa podpisane przez tatusiów i mamusie i pokazane dla męża przyszłego! Potem takich ludzi trzeba leczyć, sterylizować lub kastrować.

ocenił(a) film na 2
aniolek1234

widze masz złe doświadczenia:) na szczęście się mylisz, musisz rozejrzeć się lepiej w innym toważystwie to znajdziesz
powodzenia xD

ocenił(a) film na 7
baraqs

"Czy ci co tak się bawili, będą mieli BMW, własne firmy itp."Człowieku,nie bądź takim materialistą,trzeba się wyluzować...

ocenił(a) film na 10
baraqs

bez przesady eejjj ;p

baraqs

baraqs Ty to już sie lepiej nie promuj bo na kretyna wychodzisz... mało widać znasz... mało widziałeś... film pokazuje dzisiejsze czasy w dość mocny sposób do tego to ma być komedia... więc jak sie nie podoba to nie musisz wygłaszać opinii jak 80 letnia babka... na równi ze staruszkami zapierniczaj na bazarki poużalać sie co Cie to nie boli i jaki ten świat zły...
Posłuchaj radia maryja... idź do kościoła oddaj wszystko co masz... i znajdziesz się w niebie
pozdro dla Ciebie i Tobie podobnych

Piter Pit

Jedyny kretyn, którego tu widzę, to ten, któremu odpisuję.

Piter Pit

Zrób coś dobrego dla społeczeństwa i odłącz kabelek od internetu.

baraqs

Zgadzam się z baraqs. Tylko naiwniacy "pożyteczni idioci" wierzą iż w filmach, programach politycznych, rozrywkowych nie ma manipulacji socjotechnicznej czyli przesłania. Oglądając jesteście formatowani. Tylko ten nie podda się manipulacji kto wie jak to jest robione. Tylko myślący i szukający prawdy a takich jest niewielu, nie dają się wodzić za nos. Pozostali wierzą w kłamstwa tak naiwne, że chwilami wydaje się to nieprawdopodobne. Jak mówił Jan Paweł II oglądamy odwieczną walkę pomiędzy cywilizacją śmierci a życia, kłamstwa a prawdy. Kto idzie bezmyślnie za kłamstwem służy antychrystowi nawet będąc obojętnym czeka go lake of fire.

ocenił(a) film na 4
eugeniuszcybulski

Zmień dilera albo bierz po pół...

LuckyOne

Nie wyśmiewaj czegoś czego nie rozumiesz i o czym nie masz pojęcia.

ocenił(a) film na 4
Dizy555

Czego nie rozumiem? Tego że jestem "formatowany" oglądając głupawą komedyjke, czy może swojej służby dla antychrysta?

baraqs

Film jest kompletną klapą. Patrzysz na tytuł i myślisz: "Hmm... Może być ciekawy". Ale już po 5 minutach zastanawiasz się po co w ogóle go oglądasz. Owszem znajdzie się jedna lub dwie sceny, które mogą Cię rozbawić, ale jak na 98 minut to zdecydowanie za mało. Nie polecam

ocenił(a) film na 3
Krishnes7

Podpisuję się całkowicie, ten film to straszny niewypał. Nie dość, że tandetny i głupi, to w dodatku praktycznie w ogóle nieśmieszny, a głównie humoru powinno oczekiwać się od komedii. 3/10

ocenił(a) film na 3
brk91

Jedna z ikon amerykańskiego kiczu, jak dla mnie. Zero wartości, poziomu jako-takiego, w dodatku poczułam się dotknięta, ponieważ wartości jakimi staram się żyć na codzień, zostały podeptane i wyśmiane.. No i zgadzam się co do powyższego- lubię dobre komedie, a ta się do nich nie zalicza. Brak humoru na poziomie.

ocenił(a) film na 7
Violinistka89

"...poczułam się dotknięta, ponieważ wartości jakimi staram się żyć na codzień, zostały podeptane i wyśmiane.. " Naprawdę bardzo Ci z tego powodu współczuję.Urzekła mnie Twoja historia.

ocenił(a) film na 7
baraqs

Przesłanie? Chłopie czego Ty oczekujesz po amerykańskiej komedii o studentach? Modlitw, wkuwania i wspaniałej postawy obywatelskiej? Nie wiem czy skończyłeś studia ale na studiach są najlepsze melanże i z dużym pokryciem właśnie tak wyglądają. Po to są studia, jak masz zamiar się tylko uczyć i nie melanżować to lepiej od razu zamknij się w domu i wyrzuć klucz, żeby nie mieć kontaktu ze światem hehe ;D Poza tym trzeba się bawić jak ma się czas.

ocenił(a) film na 4
baraqs

tja a na to i jerry pokazuja ze mozna walnac kogos w leb mlotkiem albo pociac pila i nic mu nie jest i nie ma zadnych konsekwencji
i co z tym zrobisz??
a takie bajki jak tom i jerry ogladaja juz najmlodsi
moze czas sie troche wyluzowac i nie spinac posladkow z byle powodu

ludzie twojego pokroju twierdzili ze teletubisie promuja homoseksualizm bo 1z nich nosil torebke
(i znowu polska byla posmiewiskiem dla polowy swiata,
hurra my!)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Skillet

Tylko potem nie pieprz o tolerancji po takim pokazie poszanowania poglądów innej osoby...

ocenił(a) film na 7
Dassanar

Poglądów innej osoby? Ten gość to trol który wchodzi na strone filmu, wysra sie i ucieka.. Film jest filmem, tylko debil bierze z niego przykład a skoro autor tematu wypowiada się w ten sposób to nim jest.

Skillet

Może wziął ten film nazbyt poważnie, bo takie rzeczy są w Ameryce robione codziennie, ale z ogólną tezą, że to jest bezsensowny i bezwartościowy film się zgadzam.

Nawet jeśli gość dokonał lekkiej nadinterpretacji i takimi poważniejszymi przemyśleniami zawyżył lekko klasę tego filmu, nie miałeś podstaw, żeby tak na niego chamsko najeżdżać, bo to bardziej już pokazuje brak Twojej kultury, a nie jego.

ocenił(a) film na 7
Dassanar

Możliwe, zbyt chamsko. Ale jeżeli tak on interpretuje zwykłą komedyjkę którą ogląda się gdy nie ma nic innego, to nie wyobrażam sobie co by się stało jakby obejrzał jakiś krwawy horror, lub lepszy thriller.

baraqs

koleś na pewno jest z PiSu, a w dodatku prawdziwy Polak

użytkownik usunięty
baraqs

zgadzam się z Tobą i tyle

ocenił(a) film na 6
baraqs

Obejrzałeś połowę a na koniec był swego rodzaju morał, że rób co chcesz chcesz zachować dziewictwo to zrób to nie to nie. I kolejny, żeby najlepiej robić to z odpowiednią osobą. Poza tym traktowanie komedii 100% poważnie to debilizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones