PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622069}

Apokalipsa zombie

Zombie Apocalypse
3,7 1 449
ocen
3,7 10 1 1449
Apokalipsa zombie
powrót do forum filmu Apokalipsa zombie

5/10

ocenił(a) film na 5

Film nie jest taki zły. Jak na produkcję telewizyjną kanału SyFy to jest całkiem nieźle. Przerażała mnie jedynie tak duża ilość scen CGI. Nawet bestia na końcu filmu była całkowicie zrobiona za pomocą grafiki komputerowej. Fabuła jednak mnie zadziwiła swoją głupotą. Grupka tychże osób nie miała kompletnie żadnej strategii i planu działania i co chwila wpadali w kolejne pułapki zombie. Inaczej radzili sobie już łucznicy. Sorki, ale w innych filmach o zombie aż takich durnych momentów nie ma, że co kilka chwil ludzie wpadają przez swoją nieuwagę w kolejne stado zombie i po raz kolejny ktoś ginie.
Ze znanych twarzy wystąpił tutaj jedynie Ving Rhames - znany głównie z kultowej roli w "Pulp Fiction" oraz z "Mission Imposible". Przez krótki czas grał także tutaj Eddie Steeples, który po prostu śmieszył mnie swoją obecnością w tym filmie i dziwię się, że dostał taką rolę, bo przecież znany jest on jako facio od krabów z serialu komediowego "Mam na imię Earl".
Film oceniam na 5/10.

ocenił(a) film na 5
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

Axel

tu się z tobą zgodze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones