PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568942}

Archipelag

Archipelago
6,1 635
ocen
6,1 10 1 635
8,0 5
ocen krytyków
Archipelag
powrót do forum filmu Archipelag


Z pozoru spokojny, rodzinny wypad na archipelag Scilly kończy się fatalnie, kiedy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice i wzajemna nienawiść. Dwójka głównych bohaterów wpada na trop rodzinnej zagadki sprzed wielu lat.


ocenił(a) film na 7
LaRegineMargot

Gdzie można ten film obejrzeć?

rapi_aga

można pewnie ściągnąć z chomika albo z torrentów.

ocenił(a) film na 7
LilithBlade

Już obejrzałam ;-))) Pobrałam z jakiś angielskich torrentów, bo nigdzie indziej nie mogłam go znaleźć. Całkiem dobry, chociaż momentami mocno melancholijny. Polecam.

rapi_aga

Nie obraził○abym się gdybyś mi przesłała :3
Ostatnio mam ochotę zobaczyć więcej filmów z Tomem (=^.^=)

ocenił(a) film na 7
LilithBlade

Jasne, tylko nie mogę umieścić linku tutaj, bo naruszyłabym regulamin. Przyjmujesz wiadomości prywatne? ;-))) Podaj mi swojego maila lub cokolwiek innego, żebym mogła swobodnie Ci przesłać wiadomość :-))))

ocenił(a) film na 7
LilithBlade

"Unrelated" też widziałam, więc jeśli będziesz zainteresowana, to daj znać :-))))

Pozdrawiam.

rapi_aga

Mogłabym tez prosic o wysłanie linka? ; )

ocenił(a) film na 8
sandra_niunia93

A czy ktoś z Was posiada polskie napisy? Byłabym wdzięczna za wysłanie :)

ocenił(a) film na 7
aleksandrapytko

Niestety, napisów nie ma. Możesz poszukać. Ja oglądałam dość dawno, więc może do tego czasu coś się w końcu ruszyło :-))) Polecam program NapiProjekt, który automatycznie wyszukuje napisy.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
rapi_aga

mam pytanie mogłabyś przeslac mi film Archipelago z Tomem bo bardzo chciałabym go obejrzec

ocenił(a) film na 7
Minika_91

Oj, to było tak dawno, że zdążyłam obejrzeć i wykasować, ale pozwól, iż wyślę Ci prywatną wiadomość. Mogę polecić stronę, dzięki której ów film znalazłam :-D Bardzo dobre źródło. Tutaj nie mogę tego zrobić, bo zapewne dostałabym tzw. "ostrzeżenie".

ocenił(a) film na 10
rapi_aga

Podzielam twoją opinię. Film dobry ale czasami zbyt melancholijny. Warty polecenia.

Oglądnęłam ten film ze względu Toma Hiddlestona.

ocenił(a) film na 7
LaRegineMargot

Rodzinna zagadka sprzed wielu lat? Hmm, ja się niczego takiego nie dopatrzyłam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones