PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 136
ocen
6,6 10 1 65136
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Nie którzy mówią że ten film jest do bani BZDURA film jest super nawet chyba lepszy od 1
FILM warty oceny 10/10

faraon100

Zgadzam się film jest bardzo dobry, ale średnia ocena jest prawidłowa, bo to nie jest jakiś rewelacyjny film pixara. Cześć 1 ma jednak inny klimat i moim zdaniem jest więcej zabawnych scen...

ocenił(a) film na 10
Grabka23

Bajka jest świetna. Zabawne sceny (samo to że Złomek był brany z agenta było genialne). No i oczywiście teksty Złomka powalające

KalaaaMajeczka16

Kto dubbinguje Złomka? Pyrkosz?
Skutecznie mnie zniechęcił do oglądania tego.

ocenił(a) film na 7
faraon100

Tak ale jak dałeś 10/10 to trochę przesadziłeś. Animacja nie jest odkrywacza, dialogi są głównie robione pod młodzież, brak efektów 3d (jak zwykle w bajkach), a scenariusz prosty jak budowa cepa. Koljna mega produkcja z USA nic nie wnosząca do kinematografii/

ocenił(a) film na 10
maticzubek

Każdy ma prawo oceniać film tak jak chce.

ocenił(a) film na 4
faraon100

To film dla dzieci a dzieciom wszystko jedno jak jest zrobiony;P Nie ma się o co sprzeczać:PP

ocenił(a) film na 9
faraon100

Zgadzam się, ja już byłam z dziećmi drugi raz :) rewelacja - i dla dzieci i dla nas dorosłych. Mój młodszy synek, który łatwo dekoncentruje się na filmach po raz drugi obejrzał prawie dwugodzinny film bez wychodzenia do toalety i pytań "kiedy koniec?" :) Bomba!

ocenił(a) film na 4
faraon100

Ale jeśli porównać sobie pierwszą część i drugą, to która lepsza? Pixar się stacza. Jeszcze bardzo rozreklamowali ten film. Jak dla mnie był słaby i nie miał w sobie uroku części pierwszej. Wszystko idzie pod młodzież (tutaj dialogi, zachęcanie efektami 3D), a prawda jest taka że osoby co najmniej w drugiej klasie gimnazjum nie wybiorą się na to do kina, bo wiedzą że cała sala będzie zatłoczona przez dzieci i jak sami twierdzą, "siara" przed znajomymi że chodzą dla filmy dla dzieci.

ocenił(a) film na 10
Shauer

Stacza? On się rozwija. A nowe filmy Pixara takie jak Auta2, Toy Story3, Gdzie jest Dory, to krótko mówiąc mistrzostwo. Siarą jest ten Twój komentarz i krytyka.

ocenił(a) film na 8
faraon100

Lepsza część od 1.

ocenił(a) film na 10
faraon100

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones