Film

Avatar

2007 7 min.
5,5 21
ocen społeczności
5,5 10 1 21
25
chce zobaczyć
Relacja z absurdalnych zawodów sportowych mających miejsce w niedalekiej przyszłości. Groteskowe s.f.- świat gier... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Relacja z absurdalnych zawodów sportowych mających miejsce w niedalekiej przyszłości. Groteskowe s.f.- świat gier komputerowych, telewizji i internetu  w krzywym zwierciadle. W świecie Awatara możliwe jest kreowanie gry na bieżąco z mózgu Pro-Gamera. Taki Gracz dysponuje freestylowa wyobraźnią, potrafi wymyślać fabułę i akcję w czasieRelacja z absurdalnych zawodów sportowych mających miejsce w niedalekiej przyszłości. Groteskowe s.f.- świat gier komputerowych, telewizji i internetu  w krzywym zwierciadle. W świecie Awatara możliwe jest kreowanie gry na bieżąco z mózgu Pro-Gamera. Taki Gracz dysponuje freestylowa wyobraźnią, potrafi wymyślać fabułę i akcję w czasie rzeczywistym  ku uciesze żądnego krwi tłumu. W tym  futurystycznym świecie wojna jest transmitowana na żywo 24h na dobę,  egzekucje i zabójstwa trafiają bezpośrednio na ekrany TV, a piłkę nożna zastąpiły  pokazy destrukcji w komputerowej grze - fabuła filmu to transmisja jednego z tego typu show. Widz podejmuje grę polegającą na oglądaniu innych widzów, oglądających Pro-gamera kreującego im absurdalny, krwawy pokaz znęcania się nad wykreowanym przez siebie tytułowym Awatarem.

inne tytuły
Film wyprodukowany przez Akademie Sztuk Pięknych w Krakowie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.