PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107365}

Błękitna głębia

Into the Blue
6,6 34 901
ocen
6,6 10 1 34901
7,0 4
oceny krytyków
Błękitna głębia
powrót do forum filmu Błękitna głębia
Klasykowiec

Ja spróbuję. Może wytrwam do końca.

Klasykowiec

Obejrze ...nie ma nic ciekawszego w telewizji

Riddickkk

Przyznajcie , ze Alba wygląda tu swietnie :P

Klasykowiec

niezła niezła... zobaczymy jak sie akcja rozwinie w filmie...dobre filmy zawsze były jesli chodziło o narkotyki

Riddickkk

Świetne tereny ogolnie

Riddickkk

z braku laku może być

ocenił(a) film na 8
Klasykowiec

Ja oglądam :D

ocenił(a) film na 8
Aqua13

To już kiedyś było

Klasykowiec

Oglądam :) Już po raz 11 :D

Sorella_filmaniak

Ja chyba 3 czy 4 :)

ocenił(a) film na 5
Klasykowiec

Obejrzałem. Taki sobie. Słabo-średni, albo średnio-słaby. Na 4, max 5.

nazgul43

Szału nie było, ale też sie nie nudziłem, jak dla mnie na 6 albo 7

nazgul43

jak na dzisiejsze czasy to film jest porostu zajb_sty, akcja i fabuła, tak przy okazji wie ktoś może jak nazywał się utwór gdy koleś wskakiwał do wody z mopem jakieś pierwsze 20 minut filmu??? zaje film :D

tafik13

I'll Be - O S Xperience

DagnaMara

dzięki :)

tafik13

A proszę bardzo :)

tafik13

Pierwszy raz obejrzałem ten film właśnie przedwczoraj w TVP i muszę powiedzieć ze nawet pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam

ocenił(a) film na 5
ready

Ja również pierwszy raz widziałem. Lubię oglądać filmy na TVP, z wiadomych powodów. Bardzo spodobały mi się podwodne zdjęcia i "piękni" aktorzy. Przynajmniej mi się wydaję, że fajnie dobrali parę(Walker + Alba). Jessica wygląda elektryzująco. Trochę brakuje jej kobiecych kształtów, ale na pewno nie można jej odmówić niesamowicie ładnej buzi.

Wracając do filmu. W zasadzie moją ocenę motywuje ładnymi ujęciami z ładną kobietą w tle. Sama fabuła nie była porywająca, a nawet dziwnie rozwiązana. Mnie film nie trzymał kompletnie w napięciu.
5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones