Film

The Story Lady

1991 1 godz. 34 min.
7,9 32
oceny
7,9 10 1 32
82
chce zobaczyć
{"id":"112352","linkUrl":"/film/Bajki+babci+Grace-1991-112352","alt":"Bajki babci Grace","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/52/112352/7206588.2.jpg"}
Grace McQueen (Jessica Tandy) jest starszą kobietą, która chce czuć się potrzebna. W tym celu postanawia poszukać sobie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Grace McQueen (Jessica Tandy) jest starszą kobietą, która chce czuć się potrzebna. W tym celu postanawia poszukać sobie pracy. Niestety ze względu na swój podeszły wiek ciężko jest jej znaleźć coś odpowiedniego. Jednak Grace nie poddaje się i postanawia czytać bajki dla dzieci na antenie sieci kablowej.

studio
Jones Programming Partners / Michael Filerman Productions / NBC Productions
inne tytuły
Grace Johnston zrezygnowała z roli Alexandry Pollard (filmowej wnuczki Jessici Tandy), ponieważ kolidowałoby to z jej zaplanowaną pracą w "Dobrym gliniarzu".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • "Opowieści babuni?:)"

  Dude_

  Szukałem tego tytułu parę lat. Kiedyś był emitowany chyba na TVP1 w wigilie paręnaście lat temu , jeszcze przed erą Kevina i miał chyba tytuł "Opowieści babuni". A dziś go końcu odnalazłem za sprawą Jessicy Tandy.

  • wzruszające i pokrzepiające

   julita_manikowska

   godne by obejrzeć. gorąco polecam

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.