PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4035}
5,0 3 000
ocen
5,0 10 1 3000
4,0 3
oceny krytyków
Balanga
powrót do forum filmu Balanga

Mocny realizm, przerażający nastrój, pesymistyczny charakter filmu, świetne role raczej tych
drugoplanowych, czyli jak zwykle śp. Kozłowski i Pazura z dobrymi tekstami, ciekawe sceny, wiele
motywów pokazanych. Kurde, ten film naprawdę jest zaskakujący, tylko jakoś dziwnie nakręcony.
Amatorka, dźwięk jak to zawsze w polskich filmach. I te zakończenie. Nie mogę. Mimo wszystko to
pewien klasyk, a ocena na filmwebie to jest wstyd.

ocenił(a) film na 8
frycio80

4 lata temu nota byla 7.60 i film nie mial nawet 800 glosow

ocenił(a) film na 5
zegan333

Ta nota trochę za wysoka, ale normalnie aż wierzyć się nie chce. Te średnie na filmwebie to normalnie masakra.

ocenił(a) film na 5
zegan333

Już wolę taką średnią jak ta. Lata szybko lecą, a film ma już 5,9... W moich wyobrażeniach powinna być 7,2 gdzieś.

frycio80

He, he :P

ocenił(a) film na 6
frycio80

Masz rację. Zrozumiałem przesłanie filmu, wiem o czym jest, czuję ponury klimat, ale film jest strasznie chaotyczny. Jeśli chodzi o grę aktorską, również się zgadzam, dodam jeszcze znakomitego Trońskiego, Celińską, Musiała itp

ocenił(a) film na 5
chemas

Teraz to widzę, że w tych postach na wyrost pisałem z ocenami. Średnia jest odpowiednia. Poza tym po latach jeszcze więcej błędów widzę i jeszcze trudniej się tym film ogląda. Jakiś niedokończony i na siłę zrobiony.

ocenił(a) film na 6
frycio80

Zgadza się, film się po prostu ciężko ogląda, chociaż są ciekawe momenty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones