Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 14:14
Film

Beat the World

2011 1 godz. 31 min.
5,6 3 943
oceny
5,6 10 3943
1 248
chce zobaczyć
{"id":"579852","linkUrl":"/film/Beat+the+World.+Taniec+to+moc-2011-579852","alt":"Beat the World. Taniec to moc!","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/98/52/579852/7372263.2.jpg"}
Trzy grupy taneczne stają do walki w prestiżowym turnieju. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Beat the World. Taniec to moc!
Beat the World. Taniec to moc! (2011) Zwiastun nr 1 (polski) 14:14
Beat the World. Taniec to moc! | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2011 | Film Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu – wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością.

40 tanecznych ekip, 20 krajów i jedna droga na szczyt. Dla jednych taniec to pasja, dla innych jedyna ucieczka. Podczas międzynarodowych mistrzostw tańca Beat the World stawką jest coś znacznie więcej niż puchar. Tam można wygrać marzenia i zrealizować największe nadzieje. W filmie zobaczymy całkowicie wizjonerskie połączenie hip hopu i40 tanecznych ekip, 20 krajów i jedna droga na szczyt. Dla jednych taniec to pasja, dla innych jedyna ucieczka. Podczas międzynarodowych mistrzostw tańca Beat the World stawką jest coś znacznie więcej niż puchar. Tam można wygrać marzenia i zrealizować największe nadzieje. W filmie zobaczymy całkowicie wizjonerskie połączenie hip hopu i parkur oraz najlepszych tancerzy ze wszystkich stron świata, taki jak: Flying Steps czy Pink Ladies. Efektowne układy taneczne, fantastyczna choreografia i pierwszorzędne wykonanie wprawią w prawdziwy zachwyt. Jedni żyją, żeby tańczyć. Drudzy tańczą, żeby wygrać.

dystrybucja
studio
Circle Blue Films / Harold Greenberg Fund, The (współudział) / Inner City Films / Więcej...
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Beat the World
inne tytuły
Beat the World. Taniec to moc! Polska
You Got Served: Beat the World USA
Więcej...
Film kręcono w Berlinie (Niemcy), Rio de Janeiro (Brazylia) i Toronto (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 3/10

  karymnata ocenił(a) film na 3

  Cholernie słaby film......... Fabuła beznadziejna i do przewidzenia. Za mało tańca jak dla mnie, poza tym w porównaniu z Step Up to były to tylko jakieś podskoki ... Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy!

 • ..

  pyszotka123 ocenił(a) film na 1

  To jest najgorszy film taneczny jaki w życiu oglądałam !!! Nie polecam .

 • Komarek

  igoaniol ocenił(a) film na 1

  Ten film to jedno wielkie nieporozumienie, po 10 minutach uciąłem sobie komarka. P

  2
  • NUDY !!!

   Vegeta99 ocenił(a) film na 3

   I znowu film o tańcu nic nowego i jeszcze do tego strasznie przewidywalny już się rzygać chce

  • pff.

   black9angel6 ocenił(a) film na 4

   Poszłam na ten film tylko dla tego że nie było za bardzo wyboru w tradycyjnym maratonie wycieczkowym. teraz żałuję że nie poszłam na "Kac Vegas w Bangkoku" bo ten "Beat the world" to straszna nuda jest... no może oprócz sceny kiedy tańczą te grupy bo tylko to akurat mi się podobało ale też bez jakiegoś ... więcej

   1