PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876242}
plakat filmu Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Glass Onion: A Knives Out Mystery
6,6 71 353
oceny
6,6 10 1 71353
6 720
chce zobaczyć
6,7 36
ocen krytyków
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzyBenoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey.

Glass Onion: Film z serii "Na noże"
Zwiastun nr 2 (polski)
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
Teaser nr 1 (polski)
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
Fragment nr 4 (polski)
nr 2 (polski) 2022-11-07T16:17:45 https://fwcdn.pl/webv/31/61/63161/63161.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/242/876242/Glass_Onion_Film_z_serii__Na_noze____Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Glass Onion: Film z serii "Na noże" zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$13 280 000 w USA
studio
Lionsgate / T-Street Productions
tytuł oryg.
Glass Onion: A Knives Out Mystery
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.