PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557334}

Biały słoń

Elephant White
5,3 4 447
ocen
5,3 10 1 4447
Biały słoń
powrót do forum filmu Biały słoń

Film dobry zasługuje na więcej niż średnią 5, dlatego nie sugerować się opinią tych "znawców"
tutaj tylko samemu obejrzeć

xxxpila

zgadzam sie z tobą

ocenił(a) film na 4
xxxpila

obejrzałem samemu kierując się między innymi twoją opinią i wystawiam 4.. nie ma w tym filmie nic wciągającego, a niektóre teksty naprawdę potrafią dobić..

ocenił(a) film na 7
xxxpila

Zgadzam się film dobry, ale też ma ten problem że jest dość oryginalnie zrobiony i nie sztamowy Pinkaew dużo eksperymentuje, bawi się gatunkiem, a takie coś nie każdemu podchodzi. Zgodzę się że dialogi mocno w tym filmie kuleją. U tego reżysera jest to niestety normą inna rzecz która mi przeszkadzała to jest taki sobie dobór aktorów zwłaszcza rola główna Djimon Hounsou. Nie mogli jakiegoś prawdziwego karateki dać. Kogoś z gwiazd MMA albo ogólnie kogoś kto umie przynajmniej przekonywająco zadawać ciosy na ekranie? Ale ogólnie film dobry i warto go sprawdzić samemu

xxxpila

Masz rację.

xxxpila

też uważam, że to dobry film, nie warto sugerować się oceną, jak zresztą przy wielu filmach nowszych niż gdzieś 2010. Wiele porządnych produkcji, głównie chyba dramatów, ale i thrillerów, ma oceny między 5,0 a 6,5. Np. Pokusa, Miasteczko Cut Bank, Skandalistka Lady W., In Secret czy Terrorysta.

ocenił(a) film na 7
xxxpila

Film obejrzałem, bo akurat tylko to było. Nie przepadam za strzelankami (chyba, że w kosmosie! :D ), ale miło się zaskoczyłem. Obejrzałem już kilka razy. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones