PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557334}

Biały słoń

Elephant White
5,3 4 448
ocen
5,3 10 1 4448
Biały słoń
powrót do forum filmu Biały słoń

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film.Nie wiem kto takie niskie noty daje żal.
Polecam

ocenił(a) film na 2
sylwester_3

He he na przykład ja.

ocenił(a) film na 8
KAROLsas

To dobrze,że masz chociaż odwagę się przyznać.Zapewne nie obejrzałeś notę dałeś lub nie przepadasz za tym gatunkiem.Ale może chociaż uzasadnij swą krytykę ok?
Bo żal na prawdę takiej wypowiedzi w stylu He he na przykład ja. Film świetny w klimacie i ma to coś.Natomiast twą ową wypowiedz można zaliczyć do rozwoju na poziomie przedszkola.

ocenił(a) film na 2
sylwester_3

Faktycznie strzeliłem gafę że zdecydowałem się odpowiedzieć na ten pełen uzasadnień i na poziomie wątek,który odebrałem jako pytanie i szczerze na nie odpowiedziałem.Oceniłem film 2/10 bo mnie się nie podobał i na tyle według mnie zasługuje.A tak na marginesie nie mam w zwyczaju oceniać filmów których nie widziałem i to by było na tyle w odpowiedzi na ,,twą ową wypowiedź,,.

ocenił(a) film na 3
KAROLsas

nie uważam aby był jakikolwiek sens pisać więcej o tym gniocie..

użytkownik usunięty
Tommy_Filmweb

Ja ostatnim dobrym filmem choc bazowal na Heat Michaela Manna
jaki widzialem byl Miasto zlodzieji. Ten film mial duzy potencjal ale nie zostal
nawet w 20-30 procentach wykorzystany. Dlatego oceniam go na 6/10 czyli na typowego sredniaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones