PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153205}

Brzydki jamnik

The Ugly Dachshund
7,4 243
oceny
7,4 10 1 243
Brzydki jamnik
powrót do forum filmu Brzydki jamnik

"Brzydki jamnik"

ocenił(a) film na 8

Moja ciocia miała to na video. Jako dziecko obejrzałam to z 1000 razy!! Fajny.

m1a2g3d4a5

Też mam to na kasecie video. Jak byłam młodsza potrafiłam oglądać ten film codziennie, a teraz również chętnie do niego wracam i nieodmiennie śmieję się serdecznie z pełnego ciepła humoru, jakim zabarwiony jest "Brzydki jamnik".

m1a2g3d4a5

Jak byłam mała, to też oglądałam to z siostrą z milion razy!! Uwielbiam ten film, chętnie bym go obejrzała jeszcze raz... gdzie można go dostać? (też miałam na kasecie video, niestety zgubiłam)

ocenił(a) film na 9
m1a2g3d4a5

Szukałem , szukałem aż go znalazłem ;> Również oglądałem ten film dzieckiem będąc niesamowitą ilość razy. Niestety kaseta VHS sie gdzieś zapodziała i ślad po niej zaginął.
Teraz również szukam jakiejś wersji cyfrowej (choć VHS -em też bym nie pogardził).
Pozdrawiam fanów filmu.

ocenił(a) film na 10
Alpacino92

Uwielbiałam ten film za dzieciaka :D A dziś go znalazłam w częściach na you tube :) ściągnęłam, scaliłam i jest :D nie mam napisów polskich, ale znam ten film na pamięć, więc się nie przydadzą :)

Wercia1501

Jak widać wszyscy mają podobne wspomnienia z dzieciństwa związane z tym filmem. Ja miałem (i nadal gdzieś mam) VHS'a jeszcze od babci. Jak byłem mały mogłem to oglądać dzień w dzień, na pamięć znając wszystkie dialogi i sceny. Film nigdy się nie znudził. :)

ocenił(a) film na 10
Normentor

Dokładnie! :D Np. dla mnie dog i jamnik zawsze kojarzą się z tym filmem, tak samo jak collie z Lessie :D Nie ma co, filmy dzieciństwa na zawsze zostają w pamięci i zawsze będzie się je bronić przed dzieciakami, które uważają, że to chała.

ocenił(a) film na 7
Wercia1501

Coś kojarzę
Na konkursie psich piekności ( czy jakos tak ) sędziowie zapytali sie baby jak zamieniła psy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones