Celeste and Jesse Forever

1 godz. 29 min.
6,2 4 408
ocen
6,2 10 4408
3 779
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":527265,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Celeste+and+Jesse+Forever-2012-527265/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Celeste i Jesse - Na zawsze razem
 • Pauleta ocenił(a) ten film na: 7

  przyjemny film, zabawny i czasem smutniejszy, ale co najważniejsze to nie jest przekombinowany, nic na siłę, sytuacje są życiowe i w dodatku kończy się całość dość nieschematycznie - za to plus; poza tym fajny duet Samberg i Jones wypadli nieźle, czuć między nimi chemię
  Moja ocena: 7/10

 • kinga709 ocenił(a) ten film na: 7

  Pauleta Zgadzam się z Tobą:) Nie można przewidzieć zakończenia.Normalny film,życiowy.A życie jest nieprzewidywalne:) Gdy zaczęłam oglądać stwierdziłam-wreszcie normalny film,bez udziwnień.Przyjemny-to odpowiednie słowo:)

 • marek1185 ocenił(a) ten film na: 8

  kinga709 Film bardzo fajny jednak szkoda zakończenie właśnie przez tą chemie którą było czuć miedzy nimi.

 • ewix_6 ocenił(a) ten film na: 7

  marek1185 przyjemny film, gra na uczuciach i jeden z lepszych tego gatunku.

 • yuutoo ocenił(a) ten film na: 3

  Pauleta Fabuła strasznie życiowa - ha,ha. Kobieta sukcesu, mieszkająca w pięknym domu z byłym niepracującym mężem, który jednak ma wystarczająco kasy, aby chodzić po klubach i się bawić. Ona za to ma czas na wszystko, a problemy uczuciowe jak siedemnastolatka.
  Do tego jak to hollywoodzkim filmie obyczajowym musi być paru Żydów, obowiązkowo kilku gejów, ale takich fajniusich ( usłyszałem, że 10 procent amerykanów to homoseksualiści - ha,ha,ha - szczególnie wśród hiszpańskich imigrantów) i już mamy pełny obraz - oj zapomniałbym, jeszcze jest diler narkotykowy jako fajny gość, przyjaciel rodziny.
  Czy nikt nie zwrócił uwagi, że nie było tam praktycznie żadnej rodziny z dziećmi, a bohaterowie są grubo po trzydziestce.
  Super romantyczna historia - taka idealna na serial TVN-ie.
  Do tego irytujące dialogi i brak jakiegokolwiek humoru.
  Jest to kolejny tytuł robiący wodę z mózgu gawiedzi. Połowa kobiet w wieku tej babcio-uczuciowej-nastolatki w tym wieku posyła dzieci do liceum, a nie zastanawia się czy "warto walczyć o tą miłość".

 • kinga709 ocenił(a) ten film na: 7

  yuutoo O miłość warto walczyć w każdym wieku:)

 • yuutoo ocenił(a) ten film na: 3

  kinga709 Jak każdy banał, tak i ten jest oczywiście prawdziwy.
  Ale mnie nie chodzi o miłość ale o kiepski film. Z drugiej strony miała tyle czasu, aby się dogadać z byłym mężem, a zmotywowała się dopiero, gdy ten znalazł inną.
  Do tego będzie miał z nową dziewczyną dziecko!!! Co to za romantyzm, który na jednej szali ma dziecinną prawie czterdziestolatkę, a na drugiej dziecko. Co ma wrócić do niej, super, będzie miała oprócz utrzymania męża, alimenty do zapłaty. Wtedy dopiero wywalczy sobie tą miłość.
  Albo muszę unikać filmów z wysoką oceną, albo powinna powstać zakładka - dla egzaltowanych nastolatek/ samotnych trzydziestolatek.

 • kinga709 ocenił(a) ten film na: 7

  yuutoo Ostatnie zdanie w pewnym sensie przyjmuję jako komplement:) Co do filmu i Twojej oceny......to jest Twoja prywatna sprawa i nie zamierzam przekonywać Cię, bo szanuję Twoje spojrzenie i zdanie:) Wtrąciłam tylko banał, nic więcej:) Czasem wiara w takie banały sprawia, że życie staje się piękniejsze i chce się rano wstawać:):p Wiem.......też banał:):p

 • yuutoo ocenił(a) ten film na: 3

  kinga709 O i jakie piękne zakończenie dyskusji, banalne, ale bardzo miłe i przyjemne. Aż za oknem słońce się pojawiło.
  A jeśli ktoś to przeczyta, to może wyrobi sobie własne zdanie.
  Pozdrawiam.

 • yuutoo Przeczytałam:) co do życiowej fabuły i tego, że miała dużo czasu aby dogadać się z mężem - teoretycznie miała, ale właśnie najczęściej ludzie uświadamiają sobie ile coś/ktoś dla nich znaczy, w momencie gdy coś/kogoś stracą. Było jej wygodnie mając bliską osobę przy sobie a jednocześnie marząc sobie o dziecku z bogatym, odpowiedzialnym mężczyzną :)
  Spoiler: Osobiście miałam nadzieje, że się zejdą (ale wtedy byłoby to mniej życiowe i ewentualnie pozbawione morału), albo chociaż okaże się, że to nie jego dziecko ;)
  BTW - nie warto sugerować się oceną.

 • kiikaaa Zgadzam się całkowicie :)

 • paperman ocenił(a) ten film na: 4

  yuutoo Też miałem takie wrażenie: mają problemy jak nastolatki a przecież są już w okolicach trzydziestki.