film

Chalk It Up

2016
1h 30m
4,7 904
oceny
4,7 10 1 904
Apple zakłada żeńską sekcję gimnastyczną, dzięki czemu uczelnia ma przywrócić drużynę rugby, w której gra jej chłopak. więcej mniej
Chalk It Up zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Apple (Maddy Curley) uczy się na prestiżowej uczelni, a jej głównym celem jest znalezienie męża. Uczelnia, ze względu na dysproporcję liczebności w sekcjach sportowych męskich i żeńskich, rozwiązuje drużynę rugby. Jej zawodnik, a zarazem obiekt westchnień dziewczyny - Todd (Drew Seeley), postanawia przeprowadzić się, by kontynuowaćApple (Maddy Curley) uczy się na prestiżowej uczelni, a jej głównym celem jest znalezienie męża. Uczelnia, ze względu na dysproporcję liczebności w sekcjach sportowych męskich i żeńskich, rozwiązuje drużynę rugby. Jej zawodnik, a zarazem obiekt westchnień dziewczyny - Todd (Drew Seeley), postanawia przeprowadzić się, by kontynuować karierę sportową. Apple postanawia zrobić wszystko, by temu zapobiec - z pomocą koleżanki Cali (Nikki SooHoo) zakłada żeńską sekcję gimnastyczną złożoną z dziewczyn uprawiających skrajnie różne dziedziny sportu.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Stare prukwy

ocenił(a) film na 3

Jak to możliwe, że film opowiada o laskach z college'u a w ich rolę wcielają się baby, których dzieci ledwo pamiętają szkolny czas. Totalnie nie mogłem się wczuć w film, realizacja i montaż scen rodem filmików z youtuba.

Apple, przebojowa studentka college’u, zakłada drużynę gimnastyczną, aby zaimponować swojemu byłemu. Przy okazji odkrywa w sobie talenty, o których nie miała pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones