Film

2016 1 godz. 30 min.
4,7 899
ocen
4,7 10 899
146
chce zobaczyć
{"id":"733812","linkUrl":"/film/Chalk+It+Up-2016-733812","alt":"Chalk It Up","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/38/12/733812/7792741.2.jpg"}
Apple zakłada żeńską sekcję gimnastyczną, dzięki czemu uczelnia ma przywrócić drużynę rugby, w której gra jej chłopak. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Apple (Maddy Curley) uczy się na prestiżowej uczelni, a jej głównym celem jest znalezienie męża. Uczelnia, ze względu na dysproporcję liczebności w sekcjach sportowych męskich i żeńskich, rozwiązuje drużynę rugby. Jej zawodnik, a zarazem obiekt westchnień dziewczyny - Todd (Drew Seeley), postanawia przeprowadzić się, by kontynuowaćApple (Maddy Curley) uczy się na prestiżowej uczelni, a jej głównym celem jest znalezienie męża. Uczelnia, ze względu na dysproporcję liczebności w sekcjach sportowych męskich i żeńskich, rozwiązuje drużynę rugby. Jej zawodnik, a zarazem obiekt westchnień dziewczyny - Todd (Drew Seeley), postanawia przeprowadzić się, by kontynuować karierę sportową. Apple postanawia zrobić wszystko, by temu zapobiec - z pomocą koleżanki Cali (Nikki SooHoo) zakłada żeńską sekcję gimnastyczną złożoną z dziewczyn uprawiających skrajnie różne dziedziny sportu.

data produkcji
2016
tytuł oryg.
Chalk It Up
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • Stare prukwy

    satanistic ocenił(a) film na 3

    Jak to możliwe, że film opowiada o laskach z college'u a w ich rolę wcielają się baby, których dzieci ledwo pamiętają szkolny czas. Totalnie nie mogłem się wczuć w film, realizacja i montaż scen rodem filmików z youtuba.

  • Apple, przebojowa studentka college’u, zakłada drużynę gimnastyczną, aby zaimponować swojemu byłemu. Przy okazji odkrywa w sobie talenty, o których nie miała pojęcia.