PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

czy ktoś wie czy wyjdzie następna część ?? ? ? :D bo zajebisty film

ocenił(a) film na 10
michu18

Raczej nie, koniec trójki nie daje raczej opcji na jakąś sensowną kontynuację.

ocenił(a) film na 8
Manor

Dlaczego? Teraz jest na wolności i może startować w zawodach legalnych lub podziemia by udowodnić, że jest mistrzem świata.

ocenił(a) film na 10
Lafi

Teoretycznie masz racje. Ale czy to było by tak ciekawe i wciągające jak poprzednie części? Trudno rzec. Więc lepiej niech skończą na 3 częściach, niż nakręcą 4 badziewną.

ocenił(a) film na 8
Manor

Jeżeli scenariusz byłby ciekawy to o film byłbym spokojny, np jak trafił do więzienia i chce się zemścić lub w coś w ten deseń, ale jeżeli mają zrobić jakieś paści dla kasy to lepiej jeśli zakończy się na 3.

ocenił(a) film na 7
Lafi

Jakby znowu trafił do więzienia do by było beznadziejnie.

ocenił(a) film na 9
speedcube

lepiej niech zaprzestaną na 3 części a przecież aktor grający Boykę jest jeszcze młody i może wykazywać się w innych filmach równie dobrych co ten

ocenił(a) film na 10
Radzio3i6

Scott Adkins oglosil ,ze ,,Undisputed 4 Nadchodzi''

ocenił(a) film na 10
armexim

Gdzieś o tym czytałem, ale już nie pamiętam gdzie. Nie mogę się już doczekać :P

ocenił(a) film na 9
armexim

Ciekaw jestem czy wystąpi Michael Jai White :)

ocenił(a) film na 8
speedcube

Na pewno akcja nie będzie rozgrywać się w więzieniu bo film byłby z góry skazany na porażkę ;)

ocenił(a) film na 10
Lafi

Na facebooku Adkins napisał, że będzie więc czekajcie spokojnie. Adkins już robi formę do niego :)

ocenił(a) film na 8
Qrisso

No to uzbrajam się w cierpliwość ;)

ocenił(a) film na 8
Lafi

Ja bym najchetniej zobaczyl prequel cz.2, zanim np bral udzial w zawodach na wolnosci i pracowal np. dla ruskiej mafii przez co trafil do pierdla. no chyba ze standardowo by zostal wrobiony w te jesli dobrze pamietam potrojne morderstwo by walczyl dla zyskow Gagi

Manor

Jak nie daje opcji a gdy mówi że mają niedokończoną sprawę znaczy walkę i mówią że innym razem ? Może Tubro zadzwoni po Boyke czy coś w te deseń i bedą walczyć w walkach drużynowych bądź Turbo wpadnie w jakieś kłopoty

ocenił(a) film na 10
ashbring

No niby tak, tylko musiało by to być coś naprawdę sensownego w sensie fabularnym, żeby nie zepsuć całej serii.
Na pewno nie może to być powiązane z więzieniem, bo było by tego za dużo. A z drugiej strony paka nadawała tam klimatu.

Manor

Racja ale mogły by to też być walki podziemne nielegalne

ocenił(a) film na 8
ashbring

Albo Boyka znów pójdzie do pierdla ( W stylu White'a z 2 cz.) Albo wystartuje w światowym Turnieju Mordobicia i tam pokaże, że jest NAJLEPSZYM FIGHTEREM NA ZIEMII :], moim zdaniem 2 opcja lepsza :]

ocenił(a) film na 10
michu18

Równiez czekam na 4 część!

Pozdrawiam.

michu18

Czekać czekamy czekamy a tu nic nie ma jak narazie :D

zielupwa

Ja bardzo chętnie też bym obejrzał 4 część, widziałbym to tak, Boyka leci do Stanów gdzie organizowany jest podziemny turniej walk w klatkach, ponownie pojawiłby się Chambers który wpadł w tarapaty finansowe i chce zarobić trochę kasy, oczywiście Turbo też musiałby być, Gaga koniecznie żeby się pojawił, do tego dorzucić kilku fighterów z mma i pasuje :D a co do prequela o którym kolega wspomniał to też bym chciał takowy zobaczyć, ale też chciałbym żeby Champion z 2002 roku zrobili na nowo z Michaelem Jai Whitem w roli Chambersa i role Wesleya Snipesa żeby inny koleś zagrał, powiedzmy Brian Jai White. Ale namieszałem :D

michu18

Ja zauważyłem natomiast pewien schemat dot. tego sequelu, mianowicie czarny charakter poprzedniej części staje się głównym bohaterem (oczywiście dobrym) w następnej. Tak było z Chambersem, który w pierwszej części odgrywał typa, który nie wzbudzał sympatii, a w drugiej został całkowicie wybielony, ukazany w lepszym świetle. Ta sama historia jeśli chodzi o Boykę. Więc podejrzenia co do następnej części mogą iść już tylko w jednym kierunku ; )

ocenił(a) film na 10
michu18

Michael Jai White poszedł w swoją stronę w nocne walki "Blood and Bones". Tutaj jak obiecane było musi być walka Boyka VS Turbo, czy to będzie na turnieju czy zwyczajnie się spotkają to będzie finałowa walka...

ocenił(a) film na 10
zikini

Chciałbym zobaczyć tą walke -Boyka Versus Turbo... FILM "Chambion 4: Ostatnie starcie" czy coś w tym stylu :P

michu18

Ja również czekam na IV cześć według mnie fajnie było by gdyby boyka spotkał gdzies tego chambersa czy jakoś tak i pobili by sie a potem spotkali sie na turnieju międzynarodowym i boyka by zniszczył go np łamiąc mu noge, chociaż to juz było.... Ale i tak było by fajnie gdyby wyszła nastepna cześc. Szczerze mówiąc dużo bardziej spodobał mi się boyka niż tamten Amerykanin z 2 czesci

ocenił(a) film na 9
ElgooG_FilmWeb

Większości bardziej podobał się Boyka niż Turbo:)
co do Chambersa to sprawa dyskusyjna, White mógłby mieć jakieś wąty co do tego jak szybko zostanie pokonany itp. Jak dla mnie będzie wystarczające jeśli będzie tylko jakieś wspomnienie o nim np. w radiu, że mistrz boksu został znaleziony pobity i mimo wszystko nie chce wyjawić sprawców - a mówiąc o liczbie mnogiej byłby pokazany Boyka jak z politowaniem się uśmiecha w strone głośnika. Albo jak Uri na pytanie któregoś z oponentów "Co sie stało z tym co ci noge rozwalił" Boyka mówi " połamałem mu obie, ręce dorzuciłem dla frajdy"
Też czekam na 4 część. Chociaż 3 miała rewelacyjne zakończenie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones