Civic Duty

2006 1 godz. 38 min.
6,4 143
oceny
6,4 10 143
71
chce zobaczyć
{"type":"film","id":228219,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Civic+Duty-2006-228219/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Civic Duty
 • dino40i4 ocenił(a) ten film na: 9

  na koncu, kiedy on gapi sie w TV zaczyna się nius, ze jednak miał rację. jednak ciągle są przebicia z golfa, czy to dlatego, ze gdzies jest jescze jeden TV i odbija(nie widzialem go), czy tez po prochach sam stworzyl w swojej glowie ten program. to bez roznicy w sumie, film i tak fajny, ale wersja, ze go pokrecilo lepsza, niz, ze jednak mial racje

 • GodFella ocenił(a) ten film na: 4

  dino40i4 chyba sobie to uroił, bo w jego oczach odbijał się ciągle obraz golfisty. Zakończenie otwarte - widz interpretuje dowolnie.

 • halfo1 ocenił(a) ten film na: 7

  GodFella ja też uważam,że to wszystko to jego wymysł. W oczach odbijał mu się program z golfistą:)

 • Groosiek ocenił(a) ten film na: 9

  halfo1 To na pewno było urojone w tym telewizorze. To jego paranoja, dlatego reżyser postanowił pokazać jak jego myślenie było absurdalne, oraz to jaka jest prawda.

 • Groosiek poza tym, wyobrazcie sobie tych wszystkich amerykancow, ktorzy zaczeliby sie gapic w okna swoim sasiadom:P
  to musialo byc urojenie, inaczej zaden arab nie mialby zycia w US-and-A

 • ganges ocenił(a) ten film na: 7

  dino40i4 Wiadomości są rzeczywiste natomist golf jest urojeniem, prochy to sprawiły, takie jest ich działanie, mają uspokoić, wyciszyć, oderwać od rzeczywistości, żeby nie bolała.

 • dino40i4 ocenił(a) ten film na: 9

  ganges nie bardzo pamietam o co chodzilo :)

 • marcin_gardela ocenił(a) ten film na: 7

  dino40i4 Golfista owszem, odbija się w oczach, ale tylko na początku tego, jak gość stoi przed TV, potem odbija się twarz spikera i mnie się jednak wydaje, że to wiadomości były faktyczne, choć zabieg zastosowano pewnie właśnie po to, żeby pozostawić niedomówienie. Dla mnie ten "Koleś z bliskiego wschodu" był terrorystą, miał przecież przebłysk i zaczął mówić o tym, o czym to Amerykanie powinni pamiętać, "co byś zrobił gdyby twoja żona została zabita podczas przygotowywania posiłku?" Inną sprawą jest to, że Terry to klasyczny szajbus, paranoik który wyolbrzymia rzeczywistość. Z całą pewnością przesadził pogrążając swoje życie i życie żony, ona została zastrzelona? Jak, przez kogo?