PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228219}
6,3 145
ocen
6,3 10 1 145
Civic Duty
powrót do forum filmu Civic Duty

na koncu, kiedy on gapi sie w TV zaczyna się nius, ze jednak miał rację. jednak ciągle są przebicia z golfa, czy to dlatego, ze gdzies jest jescze jeden TV i odbija(nie widzialem go), czy tez po prochach sam stworzyl w swojej glowie ten program. to bez roznicy w sumie, film i tak fajny, ale wersja, ze go pokrecilo lepsza, niz, ze jednak mial racje

ocenił(a) film na 4
dino40i4

chyba sobie to uroił, bo w jego oczach odbijał się ciągle obraz golfisty. Zakończenie otwarte - widz interpretuje dowolnie.

ocenił(a) film na 7
GodFella

ja też uważam,że to wszystko to jego wymysł. W oczach odbijał mu się program z golfistą:)

ocenił(a) film na 9
halfo1

To na pewno było urojone w tym telewizorze. To jego paranoja, dlatego reżyser postanowił pokazać jak jego myślenie było absurdalne, oraz to jaka jest prawda.

Groosiek

poza tym, wyobrazcie sobie tych wszystkich amerykancow, ktorzy zaczeliby sie gapic w okna swoim sasiadom:P
to musialo byc urojenie, inaczej zaden arab nie mialby zycia w US-and-A

ocenił(a) film na 7
dino40i4

Wiadomości są rzeczywiste natomist golf jest urojeniem, prochy to sprawiły, takie jest ich działanie, mają uspokoić, wyciszyć, oderwać od rzeczywistości, żeby nie bolała.

ocenił(a) film na 9
ganges

nie bardzo pamietam o co chodzilo :)

ocenił(a) film na 7
dino40i4

Golfista owszem, odbija się w oczach, ale tylko na początku tego, jak gość stoi przed TV, potem odbija się twarz spikera i mnie się jednak wydaje, że to wiadomości były faktyczne, choć zabieg zastosowano pewnie właśnie po to, żeby pozostawić niedomówienie. Dla mnie ten "Koleś z bliskiego wschodu" był terrorystą, miał przecież przebłysk i zaczął mówić o tym, o czym to Amerykanie powinni pamiętać, "co byś zrobił gdyby twoja żona została zabita podczas przygotowywania posiłku?" Inną sprawą jest to, że Terry to klasyczny szajbus, paranoik który wyolbrzymia rzeczywistość. Z całą pewnością przesadził pogrążając swoje życie i życie żony, ona została zastrzelona? Jak, przez kogo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones