Repertuar filmu w Pyrzyce i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Civil War

Przez pogrążone w krwawej wojnie domowej Stany Zjednoczone przedziera się grupa dziennikarzy, by w Waszyngtonie przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Pyrzyce lub
Civil War
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-02-26T13:56:01 https://fwcdn.pl/webv/82/79/68279/68279.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/148/10007248/CIVIL_WAR___TRZYMAJACE_W_NAPIECIU_KINO_AKCJI___TYLKO_W_KINACH_OD_12_KWIETNIA.vp9.1080p.webm

Stany Zjednoczone balansują na krawędzi upadku. Skorumpowany prezydent wzywa obywateli do walki przeciwko „sojuszowi z Florydy i zachodnim siłom Teksasu i Kalifornii”. Fotografka wojenna Lee (Kirsten Dunst) wraz z grupą dziennikarzy próbuje dostać się do Waszyngtonu, będącego epicentrum dramatycznych wydarzeń, by przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem. W tej misji towarzyszy im ambitna, lecz niedoświadczona dziennikarka Jessie (Cailee Spaeny). Lee, mimo początkowej niechęci, zostaje jej mentorką.

premiera

Spoiler Master Podcast
3
Film nie jest proroczy, tylko boleśnie archaiczny. "Najpiękniejsze fajerwerki ever", "Ludzkie dzieci" - tak bardzo lepsze! Poziom storytellingu: Wisseau z kasą.
45
Magazyn SFP
8
Intensywność koncentratu emocji. Piękno świata. Poezja śmierci. Protest godny humanisty i pacyfisty. Kirsten Dunst - gra ścięte serce. Nie da się zapomnieć.
16

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones