PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869150}

Kosmiczny grzech

Cosmic Sin
2,6 1 394
oceny
2,6 10 1 1394
Kosmiczny grzech
powrót do forum filmu Kosmiczny grzech

Nie pamiętam kiedy oglądałem jakiś film z ty panem, a kiedyś oglądałem każdy. Nie sądzę, żeby ta produkcja była lepsza od jego pozostałych. Chciałbym się pozytywnie zaskoczyć, ale szanse na to są mniejsze, niż ostatnie oceny filmów, w których występuje.

quki25

O tym samym pomyślałem. Willis idzie w ślady Nicolasa Cage i De Niro.. tłucze co popadnie i zgarnia kasę. Słabo.

quki25

Oglądałem juz. ta data premiery to jakiś błąd.
za nic nie oglądaj tego filmu.
Gniot klasy ,już nawet nie "B", tylko "F"

ocenił(a) film na 2
quki25

Willis po prostu już swoje lata ma. Ale ostatnio to "Glass" i "Osierocony Brooklyn" to warte obejrzenia filmy, więc też ma takiej tragedii.

RipRoy

Jest tragedia na tyle filmów, w których występuje. Liam Nesson, Denzel, też mają swoje lata, a trzymają jakiś solidny poziom. Willis się stoczył na same dno. To tak jakby trafić z bogatej dzielnicy do takiej, w której dzieciaki bawią się nożami. Chodzi tylko i wyłącznie o $, niestety nie ma innego wytłumaczenia. Mógłby grać w jednym filmie na rok, ale niech to będzie przede wszystkim film, który trafi do kin. Ostatni raz w kinie byłem na Die Hard 5. To też jest gniot, ale przynajmniej ma jakiś budżet.

ocenił(a) film na 1
quki25

Neeson i Washington też grywają ostatnio w strasznych gniotach. Choć nie tak strasznych jak ten.

quki25

Looper to chyba ostatni warty obejrzenia film z nim.

użytkownik usunięty
quki25

Willis to antyreklama

i z powodzeniem widząc tego pana w obsadzie filmu można spokojnie sobie
taki film darować - ten pan nie zagrał w ostatnich latach - chaaa w ostatniej dekadzie -
w niczym dobrym.
Chyba (jak kolega wyżej zauważył) Looper (2012) to ostatni film z nim w miarę ciekawy, chociaż też nie powala.
A wracając do tego gniota u mnie 2/10 i nie pamiętam kiedy a w każdym
razie bardzo dawno wystawiłem tak niską notę,
krótko - GNIOT i omijać szerokim łukiem.

Bruce podąża ścieżką Seagala :D

ocenił(a) film na 3
han_salami

Nie no, nie przeginaj! Bruce w przeciwieństwie do Seagala ma na koncie b. dobre filmy. Seagal po prostu trzyma od zawsze ten sam, marny poziom z kilkoma wyjątkami w postaci Nico czy Liberatora, które i tak można nazwać co najwyżej średnimi filmami. Bruce przez pewien czas był w aktorskiej elicie. Bez wahania wymieniam go w czołówce gwiazd kina akcji późnych lat 80 i całych 90. :)

quki25

Bruce Willis mi zwisa, obejrzę dla Franka Grillo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones