PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32009}
5,5 14 114
ocen
5,5 10 1 14114
Crossroads Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Crossroads - Dogonić marzenia

Obejrzałem z ciekawości film "Crossroads - Dogonić marzenia" i muszę z całą stanowczością niezgodzić się z głosami godzącymi w talent aktorski, jak i muzyczny Britney Spears ... Ma cudowny głos i cieszy nim innych wydając coraz to nowe płyty z piosenkami,które jedna po jednej stają się hitem ... Postanowiła spróbować również swoich sił w filmie i muszę powiedzieć że jest jego piedestałem, podstawą bez której by się zawalił - jest superaktorką i dała z siebie wszystko i pokazała klasę - nie byłem Jej wielkim fanem, ale podejrzewam z całą stanowczością tego co mówię, że negatywne głosy o Niej i o tym filmiku, są jedynie sprawą stereotypu z którego nie chcemy wyjść ... ale pamiętajmy nawet takie filmy niosą w sobie dużo ciepła i mądrości jak tylko zrozumiemy je, a aktorzy grający w nich nie są oceniani za sprawą zamierzchłych emocji. Brawo Britney - oby tak dalej, bo jesteś w pełni prawdziwym głosem młodego pokolenia ... CROSSROADS jest the best polecam jego obejrzenie wszystkim i patrzcie na niego oczyma, a nie .... Pozdrawiam.Maciek

ocenił(a) film na 2

britney wydaje z siebie coraz to nowe dźwięki...;)))
Po pierwsze: wg mnie ona cieszy sie swoim glosem wydajac coraz to nowe dzwieki, a nie plyty.... Przeciez ona nie ma glosu!!!!!! Jej popularnosc opiera sie na czyms zupelnie innym niz talent. No, chyba, ze talent do samopromocji...
Po drugie: jezeli musi juz znalezc sie w kazdym elemencie szoł biznesu, to mam nadzieje, ze w tym filmie nie dala z siebie wszystkiego. To byloby zbyt smutne...
Po trezcie: jaka madrosc z tego filmy wyniosles?? Bo byc moze cos przeoczylam. W koncu zasypialam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones