PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035783}
6,3 23 780
ocen
6,3 10 1 23780
4,2 8
ocen krytyków
Kolory zła: Czerwień

Gdy morze wyrzuca ciało młodej dziewczyny na brzeg trójmiejskiej plaży, ambitny prokurator odkrywa, że okoliczności przypominają zbrodnię sprzed piętnastu lat. Kiedy jego przełożony zabrania ponownego otwarcia zamkniętej sprawy, mężczyzna nawiązuje współpracę z matką ofiary - sędzi zmagającej się z odbudowaniem swojego życia po utracieGdy morze wyrzuca ciało młodej dziewczyny na brzeg trójmiejskiej plaży, ambitny prokurator odkrywa, że okoliczności przypominają zbrodnię sprzed piętnastu lat. Kiedy jego przełożony zabrania ponownego otwarcia zamkniętej sprawy, mężczyzna nawiązuje współpracę z matką ofiary - sędzi zmagającej się z odbudowaniem swojego życia po utracie córki. Duet, zjednoczony determinacją w dążeniu do odkrycia prawdy, rozpoczyna niebezpieczne śledztwo, które prowadzi do jednego z nadmorskich klubów i powiązanego z nim lokalnego półświatka. W rolach głównych Maja Ostaszewska i Jakub Gierszał, którzy tworzą nietypową parę śledczych w tym mrocznym thrillerze opartym na powieści kryminalnej Małgorzaty Oliwii Sobczak.

Kolory zła: Czerwień
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-04-23T15:11 https://fwcdn.pl/webv/88/09/68809/68809.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/183/10035783/Kolory_zla_Czerwien___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Kolory zła: Czerwień zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Netflix
studio
Aurum Film
tytuł oryg.
Kolory zła: Czerwień
inne tytuły
Colors of Evil: Red Międzynarodowy
Colors of Evil: Red USA
Colors of Evil: Red Wielka Brytania
Colors of Evil: Red Kanada
Colors of Evil: Red Irlandia
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones