Film

Black Scorpion

1995 1 godz. 32 min.
4,2 33
oceny
4,2 10 33
88
chce zobaczyć
{"id":"95211","linkUrl":"/film/Czarny+Skorpion-1995-95211","alt":"Czarny Skorpion","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/52/11/95211/7627608.2.jpg"}
Policjantka (Jean Severance) po śmierci ojca, zastrzelonego podczas kłótni w barze, postanawia przeniknąć do gangu i ukarać winnych. Jako "Czarny Skorpion", w fantazyjnym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Policjantka (Jean Severance) po śmierci ojca, zastrzelonego podczas kłótni w barze, postanawia przeniknąć do gangu i ukarać winnych. Jako "Czarny Skorpion", w fantazyjnym kostiumie z czarnej skóry, staje się atrakcją miasta. Wkrótce wpada na trop gangstera zwanego "Zapierający Dech", zwykle ukrywającego się w stalowej zbroi. Dochodzi do pojedynku.

studio
Concorde-New Horizons / Showtime Networks
data produkcji
1995
tytuł oryg.
Black Scorpion
inne tytuły
Czarny Skorpion Polska
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • Pelny zachwyt !!!

    Pjotrus ocenił(a) film na 10

    O mamciu. Dawno sie tak nie usmialem, jak na tym "arcydziele". Durne postacie, durny scenariusz, durne dialogi, durne patenty a na dokladke komputer reagujacy na slowo "Yo". Wszystko to tak durne, ze az wspaniale. Polecam wszystkim, ktorzy maja poczucie humoru :)

  • Zapomniałem dodać, że odpadłem gdy zobaczyłem kolesia udającego Dartha Vadera :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Film straszny !!!!! Nie podobał mi się choć uważam że choć troszeczkę chęci a moze by coś z tego filmu było. Mam nadzieje że nie jest to film kultowy i miłośnicy filmów klacy C lub D nie zbluzgaja mnie na tym forum. Pozdrawiam !!!!!