PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782965}
4,2 3 646
ocen
4,2 10 1 3646
2,4 5
ocen krytyków
Czerwony punkt
powrót do forum filmu Czerwony punkt

Administracjo, już dawno po premierze, zaktualizujcie dane.

ocenił(a) film na 6
BolekWu

Kontrybucje wiszą od wczoraj. We'll see jak szybko ekipa się nimi zajmie...

ocenił(a) film na 5
RAV_X

jak to jest , że jednego dnia można oddać głos, a nazajutrz już nie?... najsłabsza strona filmweba to strasznie wolne reagowanie na moderacje a w szczególności na daty premier i brak możliwości oceny.

ocenił(a) film na 6
perish

Daj spokój, Kaziu.
Mam kontrybucję z listopada 2016 która wisi... A gdy w innym przypadku zgłosiłem poprawkę bo na stronie filmu coś się źle wyświetla i tą poprawkę opisałem... to poprawkę odrzucono i dostałem taką informację - The_Carnival_Is_Over: "to dlaczego nie poprawiasz?". Czeski film :D

ocenił(a) film na 6
RAV_X

A brak możliwości oceny wynika z tego że pierwotna data premiery mogła nie zawierać szczegółu jak miesiąc/dzień. gdy już te detale dodano, a data wskazuje na dzień w przyszłości to automatycznie głosowanie na film jest niemożliwe (przed data premiery). Takich filmów jest wiele - patrz rodzimy film "Gwiazdy" (2017) - wśród znajomych mam osobę która już go oceniła a obecnie film czeka na premierę właśnie...

ocenił(a) film na 5
RAV_X

no rozumiem, ale skoro premiera już dawno była, to ponowne zablokowanie możliwości oceny z jej powodu trochę jest bez sensu... Bardzo lubię ten portal ale trzeba mieć cierpliwość, oj trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones