Film tak przewidywalny że aż boli. A główna bohaterka dość wkurzająca z typu tych kobiet co czekają na samca alfa na białym koniu i na koniec zostają same. I tak w zasadzie ten film powinien się skończyć. Bo tak to się zazwyczaj kończy w realu.
Chloe zajmuje się organizacją lokalnej imprezy bożonarodzeniowej. Podczas przyjęcia poznaje Evana. Jest dla niej interesujący, lecz los sprawia, że ich drogi się rozchodzą. Przez kolejne trzy lata Chloe i Evan spotykają się podczas Świąt, mimo to splot wydarzeń staje na przeszkodzie ich miłości. Polski ... więcej
Pechowa Chloe zawsze marzyła o seksie bez zobowiązań w pięciogwiazdkowym hotelu. W mieście jest tylko czterogwiazdkowy i Evan, ale i tak zachodzi w ciążę.