PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482468}

Czwarty stopień

The Fourth Kind
6,5 44 638
ocen
6,5 10 1 44638
Czwarty stopień
powrót do forum filmu Czwarty stopień

film jest fikcją (na wzór-jak już dzisiaj wiemy fikcyjnego filmu, który zarobił miliony w ameryce- the blair witch project), wystarczy wpisać w google GRAFIKA słowo nome alaska a wyskoczą zdjęcia prawdziwego miasteczka nome na alasce, jest ono całkowicie płaskie, a nie jak w filmie wśród gór i drzew. Poza tym czytałam na stronach amerykańskich, że w nome nie znają tej kobiety, fakt, że w tamtych latach była seria morderstw i zniknięć w nome, a ciał nigdy nie odnaleziono, ale przecież mógł to być po prostu zwykły seryjny morderca, poza tym ten wątek z nagraniem przez policjanta domu taylor i ufo, gdyby to była prawda-pisali- to kasetę zabrałoby FBI i nigdy by nie pozwolono, żeby dodać ją do jakiegoś filmu, a to ,że wiele osób w nome widziało różne rzeczy, tłumaczą ciężkim klimatem do życia i alkoholizmem, co wy na to? Przemawiają za wami te dowody? Co myślicie, bo ja sama nie wiem, a co do ufo? hmm, chyba istnieje,ale to inna para kaloszy, a film daje do myślenia, strach się bać...

loksanka

Ciekawostki - Czwarty Stopień

Film kręcono w Sofii w Bułgarii.

loksanka

Heh... śmieszna wypowiedź "Film jest fikcją wprawdzie do Nome przylatuje UFO ale nie ma tam żadnych gór wiec to bajka" heh... tak tylko mówię. Fajnie się czyta te wypowiedź.

loksanka

haha o błagam, oczywiście, że film jest fikcją. Po prostu te niewyjaśnione zaginięcia były inspiracją dla twórców. A tak na marginesie: o ile dobrze pamiętam to nawet na początku filmu padło" nazwiska osób zostały zmienione" także jak ktokolwiek miałby o tej nieistniejącej kobiecie słyszeć?

ocenił(a) film na 10
inulka

dokładnie własnie zgadzam sie

ocenił(a) film na 10
loksanka

przeciez mówiła mila ze zmienione nazwisko doktorki do tego przeciez nie wstawili by prawdziwych nagran do filmu tylko przerobione na swoich aktorów jak wygladło to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones