PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 997
ocen
5,5 10 1 17997
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Jak dla mnie film zasługuje na mocne 6..., może 7. Jestem tylko ciekawy jaka jest wersja azjatycka :). Pewno lepsza, jak to zawsze bywa..., a więc będę musiał obejrzeć.

Tybii

Jak dla mnie również był dobry. Arcydzieło to nie było, ale trzymał w napięciu. Szczególnie przygnębiający był ten blok. W życiu bym nie chciał tak mieszkać...
Tutaj atmosfera budowana była głównie właśnie przez te bloki, tą ciemność, deszcz. W nocy się fajnie ogląda...

Angelo

straszny to on nie jest ale trzyma w napieciu:)

Angelo

heh no kolejny dobry przykład na klimat starych bloków. ale jednak do Cabrini Green z Candymana troche mu brakuje..

ocenił(a) film na 7
Tybii

Ja właśnie jestem po seansie japońskiej wersji. Stanowczo ją odradzam. Dno to potęgi. Amerykańska wersja dla mnie super, azjatycka to kaszana. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Aga_FBvNCZII

Film OK. Nie jakiś świetny,ale oglądałam gorsze,np."Silent Hill". Trzymający w napięciu i,zgadzam się, te bloki budują fajną atmosferę;)

Tybii

amerykańską wersję oglądałam w kinie w 2005 roku i naprawdę trzymał mnie w napięciu. nie wiem, jak byłoby teraz, bo jestem teraz inną odbiorczynią filmów, niż te parę lat temu. na pewno wolę tą od japońskiego oryginału, który jest meganudny. no i gra tutaj connelly, świetna dziewczyna

ocenił(a) film na 10
Tybii

oj bo to nie jest horror pełną gębą. to raczej thriller psychologiczny. on MA trzymać w napięciu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones