PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36322}

Dentysta

The Dentist
5,5 4,6 tys. ocen
5,5 10 1 4640
6,6 5 krytyków
Dentysta
powrót do forum filmu Dentysta

Dentysta

ocenił(a) film na 6

jusz ja sobie wyobrażam jaki ból musiała czuć ta dziewczyna jak dentysta wyrwał jej wszystkie zęby bez znieczulia , jak je borował i jak póżniej wyrwał jej język . ja wczoraj miałem wyrwanego 1 zęba i po tym jak znieczule przestało działać tak potwornie rozbolało mnie dziąsło po tym wyrwanym zębie że nie mogłem jeść , pić i spać , niewiedziałem co ze sobą zrobić czy leżeć , siedzieć , czy też może stać . miałem załorzony opatrunek ale jak po 30 minutach musiałem go zdjąć to tak mni krew zaczeła lecieć z tego dziąsła że musiałem co 5 minut ją wypluwać jak by mi dentysta wyrwał wszystkie zdrowe żeby bez znieczulenia a póżniej wyrwał mi język to był oszałał i zwariował z bółu byłbym cały blady i ciągle by mi krew
leciała z buzi . a pamiętacie może jak Chuck Nolan ( Tom Hanks ) z filmu Cast Away - Poza Światem wyrwał sobie kątnego zęba łyżwą po czym zęmdlał
on też pewnie czuł potworny bół przecierz na tej bezludniej wyspie nie było ani dentysty , ani znieczulenia , ani opatrutnku , ani nieczego . pamiętam wtedy co powiedział przed wyrwaniem sobie zęba łyżwą ,, ile bym dał teraz za wizytę u dentysty ,,

Jezykoznawca

ja jestem w trakcie leczenia kanałowego dwóch dolnych szóstek:((
bolało jak cholera, a teraz wszystko co jem musi mieć konsystencje papki.Stąd się tu wziąłem i zamierzam ściągnąć ten film, obejrzeć a potem dać mojej dentysce..

Jezykoznawca

no wybacz ale to są tylko filmy..........

wiola_0708

no, ja się boję dentysty, idę jak zaczyna boleć, a potem jest już tylko okropnie...nawet ze znieczuleniem wrzeszczę na fotelu, bo ten pisk borowania mnie doprowadza do rozstroju nerwowego...a leczenie kanałowe to najgorsze co może być!

ocenił(a) film na 9
Jezykoznawca

Po pierwsze "jusz"?!
Ale tak święta racja to musiał być koszmar. Ogólnie nienawidzę dentystów...

charmsee

Jezykoznawca ....duzo bledow ortograficznych.....usprawiedliwia cie tylko to, jezeli jestes cudzoziemcem?

olasza

Udzielaj takich rad, jak już zaczniesz używać polskich znaków i zmienisz interpunkcję z kosmosu na normalną. Prawdziwy Polak się znalazł, psia kość.

użytkownik usunięty
Jezykoznawca

Mi raz wyrywali zęba bez znieczulenia. Jest to ból, płakałam z bólu, miałam z 12 lat. Jednak teraz myślę że da się wytrzymać.
Kobieta rodząc czuje ból o wiele intensywniejszy.