PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 961
ocen
5,5 10 1 96961
6,8 38
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Film świetny jako pastisz Przytaczając fragment recenzji w którym mowa o krzyku to moim zdaniem swoim niekonwencjonalnym podejściem bije screama na głowę.
Jeśli chodzi o filmy tego typu dawno czegoś takiego nie było, oglądając go dopiero w 0,75:) doszedłem w miarę o co biega.
Jeśli chodzi o oceny tu i na imdb to Polacy mają inną mentalność, a przede wszystkim jak zauważyłem oceniają go ludzie którzy nie powinni tego robić. Jeśli ktoś lubi wybitnie intelektualne kino to niech wystawia oceny w swoim dziale. Tak samo na pewno dużo ludzi nie zrozumiało założenia tego filmu czyt. widziałem 3 horrory w życiu i ten jest ble. Ludzie którzy lubią jakieś ambitne horrory typu Lśnienie(nie znam się na ambitnym horrorze, dlatego to losowy przykład) też zaniżą ocenę. Tak jak z komediami jeden lubi filmy typu american pie a ktoś drugi inteligentny humor. I ten drugi wejdzie na forum Ap i wali ścierwem. I w tym cały sens, jak jakiś film który już z pierwszego orlego rzutu oka(to zwykle wiadomo) jest nie w Twoim stylu to nie oglądaj a jeśli oglądasz to nie rzucaj błotem bez sensu po seansie bo inni mogą to lubić i nie są gorsi od Ciebie.
Film dla mnie na mocne 7, dlaczego? Większość pozytywnych nie orgazmowych postów na to odpowiada . I sora za stylistykę ale urlop jest to i promile lecą:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones