House of Bones

1 godz. 30 min.
4,5 5 687
ocen
4,5 10 5687
924
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":500769,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/House+of+Bones-2010-500769/tv","text":"W TV"}]}

Do stylowego, otoczonego starym sadem domu wprowadza się ekipa telewizyjnego reality show o poszukiwaniu duchów. Gość specjalny, medium Heather (Charisma Carpenter), od razu wyczuwa w tym miejscu niezwykle intensywną aktywność sił nadprzyrodzonych. Producent programu początkowo reaguje na jej niedorzeczne twierdzenia pełnym ironii śmiechem, jednak kiedy w domu zaczynają się dziać rzeczy racjonalnie niewytłumaczalne, a członkowie ekipy jeden po drugim giną w dramatycznych okolicznościach, uśmiech gaśnie mu na twarzy. Lekceważąc ostrzeżenia, na miejsce przybywa pewny siebie, arogancki gospodarz show Quentin (Corin Nemec). On równie szybko przekonuje się, że dom naprawdę żyje własnym życiem, a jedynym ratunkiem na przetrwanie jest odkrycie straszliwej tajemnicy z przeszłości.

opis dystrybutora dvd

Ekipa telewizyjna serialu "Złowróżbne miejsca" dostaje szanse wyjścia z finansowego dołka. Prowadzący program dowiaduje się, że nie ma już takiej oglądalności jak kiedyś, a co najgorsze jego show może zostać zdjęte z anteny, jeśli nie poprawi wyników oglądalności i atrakcyjności swojego programu. Decyduje się więc na zrobienie przełomowego materiału o wyjątkowym miejscu. O domu, w którym rozgrywać się będzie akcja przyszłego odcinka serialu krążą bardzo ponure legendy, które są w 100% prawdą. Ekipa telewizyjna w składzie: Tom, Simon, Greg, Heather oraz Bub od razu bierze się do pracy a jest ona możliwa tylko dzięki uprzejmości pracowniczki banku Sary, która dała im możliwość nakręcenia tam odcinka. Niczego nie lękający się przyjaciele szybko przekonują się że dom, w którym obecnie pracują sporo różni się od wcześniejszych miejsc, w których kręcili poprzednie odcinki. Zapada zmrok i zaczyna się krwawy bój z głodnym świeżych ciał ofiar domem. Przerażeni ludzie nie wiedzą, że dom nigdy nie zostawia śladów i kto raz tu wszedł, nigdy już żywy nie wrócił.