PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5145}
7,4 43 011
ocen
7,4 10 1 43011
6,4 8
ocen krytyków
Don Juan DeMarco
powrót do forum filmu Don Juan DeMarco

W życiu istnieją tylko 4 pytania o podstawowe wartości: „Co jest święte?”, „Z czego stworzona jest dusza?”, „Po co warto żyć?”, „Za co warto umrzeć?” Odpowiedź na każde z nich jest taka sama: „Miłość.”

Żałuję, że dopiero teraz udało mi się obejrzeć ten film. Film piękny, refleksyjny, poprawiający humor i wprawiający w totalne rozmarzenie.... :)

Johnny Deep rewelacyjny jak zawsze! Świetna gra, do której dodał jak zwykle elementy komediowe. Jestem pod tak dużym wrażeniem tego filmu, że brak mi słów :) Po prostu go obejrzyjcie! ;-)

peth84

a co z pytaniami:

Co mogę wiedzieć?
Co powinienem czynić?
Czego się mogę spodziewać?
Kim jest człowiek?

?

SnookJabbyJab

Nie można znać na wszystko odpowiedzi ;-)

peth84

a gdzie jest krzyż?


A na serio film niby zwykły, bez efektów specjalnych a magii i fantastyki ma więcej niż filmy z ostatnich 10 lat.

ocenił(a) film na 10
SnookJabbyJab

Szukanie odpowiedzi w necie jest co najmniej ryzykowne ;) Ale i tak wszystkie zamykają się w ww odpowiedzi ;p

ocenił(a) film na 10
SnookJabbyJab

co chcesz
co chcesz
wszystkiego
sobą

użytkownik usunięty
peth84

Spodziewałam się marnego romansidła, jestem mile zaskoczona.

użytkownik usunięty

Ha ha! Mnie też powinni zamknąć, bo po obejrzeniu filmów z Deppem też mam ochotę zadzwonić i powiedzieć "Jesteśmy sobie przeznaczeni" ha ha ! ;)

użytkownik usunięty

Pogodny filmek o miłym klimacie.

ocenił(a) film na 7

skąd ja to znam...:):)

tez to znam :D

ocenił(a) film na 9

Dokładnie, boski facet, schrupałabym ;D

ocenił(a) film na 8
peth84

Stwierdzam, że film jest dobry. Reżyser ciekawie nawiązał do znanego w literaturze motywu Don Juana i przeniósł go w dzisiejsze czasy. Można obejrzeć to dzieło, np. na poprawę humoru.

peth84

ale przepiękna odpowiedź na pytania :) masz rację całkowitą, oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones