PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827073}

Doom: Anihilacja

Doom: Annihilation
3,7 2 054
oceny
3,7 10 1 2054
Doom: Anihilacja
powrót do forum filmu Doom: Anihilacja

Ten Film jest 37 razy gorszy niż wersja z Rockiem. Serio !

oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Zgadzam się. Stuprocentowa konina i obraza dla fanów.

oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

co oni zrobili??? normalnie nie moge na to patrzec

ocenił(a) film na 3
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

wstydziliby się coś takiego kręcić

użytkownik usunięty
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Po obejrzeniu tego czegoś zacząłem doceniać wersje z The Rockiem. Bardziej mi to przypomina "28tyg. później" niż Dooma. Zero klimatu. Ja zmarnowałem 1,5 godz. a twórcy jakieś 20 baniek.

ocenił(a) film na 3
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ten film to kaszanka (i to bez cebuli... chociaż nie , przycebulili tu na wszystkim.począwszy od efektów specjalnych na aktorach kończąc).

ocenił(a) film na 4
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Biadolić nie będę jak inni,choć rację mają...,poprostu jest to Kolejny,bo nie Pierwszy polrzykład,że niektóre tytuły seaquelów nie powinno się kręcić...(No ale Siano,swoje robi).Mnie już "czkawką się odbił",początek ten portal...w wersji z Rockiem służył jak miedzy-planetarna Winda...,a tu ..(no ok Betruger naswietlił,że może być Wiele,ale pod koniec filmu)...Zresztą jest to taki gatunek gry,który graniczy z cudem nakręcenie czegoś dobrego,nawet w erze blueboxów...Wyszedł "Doom Eternal"no to musieli "Dokręcić"Bajerę...

ocenił(a) film na 10
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Film jest świetny, najwidoczniej jeszcze jestescie macie po 13 lat ze nie podobają sie wam takie filmy ,

ocenił(a) film na 10
oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Szambo na filmweb banda hejterów spamują bzdury ze film dla dorosłych to dno dlatego ze myśli ze to kreskówka

ocenił(a) film na 1
vAkatsuki

Może gdybym miał 13 lat to takie filmy by mi się własnie podobały.
Chociaż nie sądzę ze w wieku 13 lat byłbym takim bezguściem.
Naucz się pojęcia - arcydzieło.

oZzzzzzzzzzzzzzzzzz

Zastanawiam się po co ktoś zabiera się za robienie filmów na podstawie Dooma, no litości to nie jest gra gdzie jest nawet odrobina fabuły.

Jako gra legenda i król swojego gatunku ale jej popularności nie da się przekuć w film...

Jeszcze w tak gówniany.

ocenił(a) film na 5
ChubakaCieLubi

Przecież Doom 3 miał całkiem niezłą fabułę, a jej sposób opowiedzenia czy budowania klimatu był wręcz świetny. Do gra była naprawdę straszna. To tylko nieudolność filmowców, że nie potrafią tego przenieść na duży ekran.

Kuba_64

Tu się nawet zgodzę to był kawał dobrego horroru, mogli by zrobić powrót Dooma do takich straszniejszych korzeni niż przyspieszać go do granic absurdu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones