film

Duchy

Hayaletler
2020
1h 30m
4,5 119
ocen
4,5 10 1 119
Opowieść o pełnym kontrastów tureckim społeczeństwie z punktu widzenia czwórki przypadkowych osób. Zobacz pełny opis
Duchy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Duchy
Teaser nr 1
nr 1 2021-04-13T09:17:48 https://fwcdn.pl/webv/70/75/57075/57075.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/107/861707/ghosts___official_trailer___coming_soon_to_mubi_april_17.vp9.1080p.webm

İffet, samotna matka po czterdziestce, mieszka w stambulskiej dzielnicy - getcie walczącym z rewitalizacją miasta. W kraju następuje zmiana władzy, a İffet dowiaduje się, że jej uwięziony syn pilnie potrzebuje pieniędzy. Jedyną opcją na pomoc synowi jest fucha u dilera narkotyków. Kobieta zwraca się do swojej przyjaciółki, tancerkiİffet, samotna matka po czterdziestce, mieszka w stambulskiej dzielnicy - getcie walczącym z rewitalizacją miasta. W kraju następuje zmiana władzy, a İffet dowiaduje się, że jej uwięziony syn pilnie potrzebuje pieniędzy. Jedyną opcją na pomoc synowi jest fucha u dilera narkotyków. Kobieta zwraca się do swojej przyjaciółki, tancerki hip-hopowej, żeby jej towarzyszyła. Splot wydarzeń sprawia, że matka, tancerka i jej znajoma artystka wyruszają pożyczonym samochodem w noc... Film o zagubionym pokoleniu Stambułu, ogarniętym polityczną, religijną i ekonomiczną niepewnością. Choć jego bohaterowie pochodzą z różnych subkultur, każdy z nich stara się przetrwać we współczesnej, chaotycznej Turcji. Walczą o osobistą wolność i niespodziewanie spotykają się podczas swoich działań.

studio
MPM Film
tytuł oryg.
Hayaletler
inne tytuły
Ghosts Międzynarodowy
więcej
Zdjęcia do filmu kręcono w Stambule (Turcja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

przesyt wydarzeń, pomieszanie z poplątaniem. Co za dużo to nie zdrowo, a tu totalny chaos i groch z kapustą. Po co tak zagmatwanie przedstawiona historia? Nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones