PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751495}

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
7,1 29 670
ocen
7,1 10 1 29670
6,1 19
ocen krytyków
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
powrót do forum filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Tak jak w temacie, dajcie znać czy poprzednie produkcje wnoszą coś do fabuły czy można normalnie iść bez spiny, że nie zrozumie się o czym to w ogóle jest dla osoby która nie jest w temacie??

busia91

Na luzaku możesz iść bez znajomości uniwersum. Trzeba tylko pamiętać, że to high fantasy, a nie jakieś mroczne i traktujące się niezwykle poważnie dark-fantasy jak Gra o Tron. Masz tu elfy, smoki, czary, baśniowe zamki, paladyna itd. <br/>Ja polecam, bawiłem się wybornie. Lekki film przygotowy z humorem i kilkoma poważniejszymi scenami dla balansu.

KamilloMan93

Zgadzam się z tym co napisałeś. Jestem po seansie i rzeczywiście muszę przyznać, że fajnie się oglądało. Były momenty zabawne ( a mam dość specyficzny humor i nie zawsze śmieszy mnie to co większość ludzi) ale też mroczne i ogółem polecam. Mimo, że nie jestem fanką filmów fantasy to nie nudziłam się i nawet mi się nie dłużyło specjalnie.

ocenił(a) film na 7
busia91

Mozesz pograc w Baldur's Gate, bylo kilka luznych powiazan, ale bardziej na zasadzie zwiazku ze swiatem, a nie stricte z fabula:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones