Film

Dve Zhenshchiny

2014 1 godz. 38 min.
5,7 33
oceny
5,7 10 33
437
chce zobaczyć
{"id":"664470","linkUrl":"/film/Dwie+kobiety-2014-664470","alt":"Dwie kobiety","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/44/70/664470/7663073.2.jpg"}
Historia miłosnego trójkąta, w którym młoda kobieta musi dokonać wyboru między ekskluzywnym życiem, a namiętną przygodą.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Ekranizacja dramatu Iwana Turgieniewa "Miesiąc na wsi". Akcja rozwija się w ciągu kilku dni w drugiej połowie XIX wieku w majątku bogatego ziemianina Arkadiego Isłajewa i jego żony Natalii Pietrownej. Znudzona małżeństwem Natalia flirtuje z zakochanym w niej przyjacielem domu Michaiłem Rakitinem. Ta wiejska idylla zostaje naruszona, kiedyEkranizacja dramatu Iwana Turgieniewa "Miesiąc na wsi". Akcja rozwija się w ciągu kilku dni w drugiej połowie XIX wieku w majątku bogatego ziemianina Arkadiego Isłajewa i jego żony Natalii Pietrownej. Znudzona małżeństwem Natalia flirtuje z zakochanym w niej przyjacielem domu Michaiłem Rakitinem. Ta wiejska idylla zostaje naruszona, kiedy w majątku pojawia się młody nauczyciel Bielajew. Natalia Pietrowna zaczyna rywalizować o względy młodzieńca ze swoją podopieczną, nastoletnią Wieroczką.

na podstawie
Iwan Turgieniew "Miesiąc na wsi" (sztuka)
studio
Horosho Production / Rézo Films (koprodukcja) / Russian Cinema Fund (wsparcie) / Więcej...
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Dve Zhenshchiny
inne tytuły
Dwie kobiety (tytuł festiwalowy) Polska
Две женщины Rosja
Mesyats v derevne (zapis łaciński) (inny tytuł) Rosja
Месяц в деревне (inny tytuł) Rosja
A Month in the Country (inny tytuł) Miedzynarodowe
Two Women Miedzynarodowe
Więcej...
Film kręcono w Smoleńsku (Rosja)
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych