PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137556}

My Little Bride

Eo-lin-sin-boo
7,2 1 351
ocen
7,2 10 1 1351
Eo lin sin boo
powrót do forum filmu Eo-lin-sin-boo

Ładny obrazek, można się odstresować. Ja się osobiście nieco zawiodłem, mimo zdolnych aktorów, jak zwykle płeć żeńska musiała walić facjaty, że polskie aktoreczki mogą spazmów dostać. A historia też jest jakaś inna, nieco magiczna chociaż bez mistycznej przyprawy. Świetna scena z malowaniem na prześcieradle. Jak dla mnie kolejny koreański film który bawi a jednocześnie nie ogłupia. Chociaż ideał Sassy Girl dalej jest niedościgniony.

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

nie rozuiem tego fenomenu "my sassy girl", naprawdę... już ten był lepszy, w "my sassy..." jest tylko lanie po gębie i darcie mordy

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Ogólnie kino azjatyckie to darcie mordy i tarzanie się po podłodze. Mi to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 8
Finalny_Odbiorca

Zauważyłam że w tamtej kulturze nietykalność cielesna drugiego człowieka to nieistniejący temat, ale w tym temacie jest to tak wykarykaturzone, że po prostu mnie się ten film nie podoba i już

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Ilu ludzi tyle opinii. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Finalny_Odbiorca

A ja naiwnie myślałem, że jeśli chodzi o motyw lania po twarzy faceta, to My Sassy Girl jest szczególnym wyjątkiem :D

ocenił(a) film na 7
Finalny_Odbiorca

Miło się ogląda. Tylko spodziewałam się, że akcja filmu przeskoczy po ślubie o kilka lat do przodu i ona będzie jednak miała trochę więcej lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones