PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704039}
3,6 84
oceny
3,6 10 1 84

Exeter
powrót do forum filmu Exeter

tytuł

ocenił(a) film na 4

Exeter vel The Asylum

fooyth

siema warto / nie warto ? o czym mniej wiecej jest ten film ?

ocenił(a) film na 4
floster79

w zasadzie każdy film warto obejrzeć, choćby po to, żeby mieć swoje zdanie na jego temat (;
tyłka nie urywa, ale można obejrzeć.
z grubsza porusza temat opętania. imprezowicze próbują lewitacji, która ma być wynikiem swojego rodzaju seansu i przywołują coś, czego przywołać wcale nie chcieli, zaczyna się walka o przetrwanie.

fooyth

ok. dzięki, lubię temat opętania, wiec mi możne bardziej przypaść do gustu :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
floster79

miłego oglądania, daj znać jak wrażenia (;

fooyth

niestety bez wrażeń hehe 3\10 tyle mogę dać, po tym jak wypędzali demona oglądając rady na YouTube poczułem lekko mówiąc zażenowanie :)

ocenił(a) film na 4
floster79

ja mówiłam, tyłka nie obrywa (;

fooyth

widziałaś ostatnio coś, godne polecenia jeśli chodzi o horror ? nie mam tu namyśli "oskarowego kina" cos w kierunku klasy b ?

ocenił(a) film na 4
floster79

bardzo dobra produkcja którą ostatnio widziałam to The Skeptic. ale niewiele ma wspólnego z klasycznym horrorem, choć fabułą jest świetna, to nie straszy zbyt mocno. z tematu opętań widziałam jakiś czas temu dość dobry The Possession of David O'Reilly. polecam (:

fooyth

to mnie zaskoczyłaś, jednego i drugiego nie miałem okazji zobaczyć, cza nadrobic zaleglosci dzieki :)

ocenił(a) film na 4
floster79

standardowo, daj znać jak wrażenia (:

fooyth

hehe dam dam :)

floster79

dobra ten drugi widziałem :) o taki klimat mi wlasnie chodzi

ocenił(a) film na 4
floster79

no to może The Last Will and Testament of Rosalind Leigh, The Atticus Institute, Oculus i koniecznie The Possesion z 2012 roku (polskie wątki (; )

fooyth

to już wszystko ogarnąłem :) generalnie trudno mnie zaskoczyć jeśli chodzi o horror, to jest taki mój nałóg hehe, the atticus..., oculus wymiatają zdecydowanie moje klimaty, widzę ze lubisz klimaty o opętaniu, ale jakbyś nie widziała, to mogę ci polecić film trochę z innej beczki (ale za to mocny ) http://www.filmweb.pl/search?q=ujzalem+diabla

ocenił(a) film na 4
floster79

dzięki, na pewno obejrzę, być może jeszcze dziś (:

użytkownik usunięty
fooyth

Polecam również "Ujrzałem diabła". Tego w Hollywood nie zobaczysz.

fooyth

Kolejny tytuł Backmask i to pod nim film znajduje się na filmwebie. Groch z kapustą się zrobił przez te alternatywne tytuły :/

Hydeist

Dokładnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones