PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776006}
5,4 3 809
ocen
5,4 10 1 3809

F*&% the Prom
powrót do forum filmu F*&% the Prom

f*ck the prom

użytkownik usunięty

scenariusz jest niedopracowany wg mnie...
popularni uczniowie vs niepopularni jak to w takich filmach bywa ci drudzy chcą byc jak ci pierwsi,a ci pierwsi za wszelką cene nie odpuszcza...
bal/studniówka,zemsta jednych na drugich,wątek miłosny,
A zakonczenie to w ogóle tragedia...
Kolo kocha swoją przyjaciółke,ona tez cos do niego czuje ale zamiast być razem jako para on stwierdził że wszystko dzieje sie za szybko i lepiej bedzie jak zostana przyjaciółmi...
wtf?
a potem faceci sie dziwią ze laski ich traktują jak dobrych kumpli pomimo ze oni chcą czegoś wiecej...skoro sami nie potrafią sie odnaleźć miedzy best friend forever a miłością życia :P

ocenił(a) film na 2

bardzo niedopracowane i przez to zle sie oglada... ani bym tego puenta na koncu nie nazwala, ani pouczeniem moralnym, ani nawet komedia w calosci. Nic ciekawego. a szkoda bo potencjal byl.

ocenił(a) film na 7

Z tym, że on i tak miał się wynieść na studia, a z tego co wiem, to w Stanach często kończy młodzieńczy związek.
Zgadzam się, że film trochę niedopracowany, jak i scenariusz. Obejrzałem ten film, bo to pierwszy film pełnometrażowy Fine Brothers. A lubię i kanały na yt (REACT, FBE, FBE2) na youtube. Chciałem po prostu zobaczyć jak im to wyszło, bo sporo śmiechu dają mi właśnie na yt. I w sumie to się nie zawiodłem. Nie jest to arcydzieło, jest mocno, bardzo mocno przerysowane (Dyrektorka, Ojciec Cole'a, Rodzice Maddy... No ale obejrzeć można, tak na rozluźnienie, żeby się zaśmiać parę razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones