PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 288
ocen
7,1 10 1 27288
7,0 9
ocen krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

Film można by rzec doskonały. Jeden z ostatnich, w których Deniro grał jeszcze z wielką klasą. Nie żebym narzekał, ale w późniejszych latach szedł już na ilość, a nie na jakość. W Fanie, rola Deniro zwala z nóg. To, co pokazał w tym filmie to po prostu czysty aktorski majstersztyk. Doskonali również Wesley Snipes i Benico Del Toro w roli Primo, którzy dopełnili całość doskonałego obrazu Tony'ego Scotta. Pamiętam jak oglądałem ten film za łebka i strasznie było mi żal Gila. Nie wiem, ale zauważyłem, że sporo osób miało i ma te same odczucia. Deniro po prostu rozwalił system. To pokazuje jakim jest wielkim aktorem. Bo niełatwo jest zagrać fanatycznego psychola, do którego zamiast czuć obrzydzenie, to widz mu współczuje i czuje sympatię :) Film w typowym klimacie Scotta, z doskonałym aktorstwem i muzyką. Piosenka Terrence Trent D'Arby - Letting Go zawsze kojarzyła się z tym filmem i doskonale wpasowała się w klimat obrazu. Polecam wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones